Gmina Przasnysz. Wypadek przy pracach polowych. Rękę rolnika przygniotła sieczkarnia

W sobotę, 10 września o godzinie 13.42 do Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Przasnyszu wpłynęło zgłoszenie o wypadku przy pracach polowych, do którego doszło w miejscowości Oględa, w gminie Przasnysz.

Zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej, w tym jednostkę OSP KSRG Mchowo oraz patrol policji. Na miejscu okazało się, że część maszyny rolniczej (sieczkarni do kukurydzy) przygniotła dłoń mężczyźnie. Poszkodowany nie był w stanie sam się uwolnić.

Strażacy pomogli oswobodzić dłoń, a następnie udzielili kwalifikowanej pomocy przedmedycznej. Po przyjeździe Zespołu Ratownictwa Medycznego ranny mężczyzna został przewieziony do przasnyskiego szpitala.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Abc
Abc
25 dni temu

Po co te pogotowie jak od strażaków otrzymal taka fachową pomoc . Mogli wezwać taxi bo karetki tylko zawożą do szpitala.

Jong
Jong
25 dni temu
Reply to  Abc

jak będziesz miał kiedyś wypadek (czego nie życzę) to uprzedź koniecznie podczas wzywania pomocy że nie będziesz potrzebował pomocy medycznej tylko sam sobie pojedziesz taksówką.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
25 dni temu
Reply to  Jong

A w razie najgorszego od razu karawan wzywać

Abc
Abc
24 dni temu
Reply to  Jong

Ja wiem co robią karetki tylko czytając ten artykuł można tak wywnioskować. Nie zrozumiałeś ironi. Zawsze na info umiejszają zespołom pogotowia ratunkowego .

Bigos
Bigos
24 dni temu
Reply to  Abc

Ty debil jesteś, gdzie tu widzisz umniejszanie idioto. To relacja strażaków cymbale. Masz w źródle.