Gmina Przasnysz. Wspólnie kolędowali w Bogatem

Młodzieżowa Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Bogatem, Schola św. Anny i Gminna Biblioteka Publiczna im. Józefa Narzymskiego w Bogatem zaprosiły mieszkańców do wzięcia udziału we wspólnym kolędowaniu „Śpiewajcie i grajcie Mu”.

 

Młodzieżowa Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Bogatem wraz ze Scholą św. Anny i Gminną Biblioteką Publiczną im. Józefa Narzymskiego w Bogatem zaprosiły mieszkańców gminy Przasnysz w niedzielę, 8 stycznia do wzięcia udziału w koncercie kolęd i pastorałek „Śpiewajcie i grajcie Mu”.

Celem koncertu było podtrzymanie tradycji śpiewu kolęd i pastorałek, a także popularyzacja twórczości o tematyce bożonarodzeniowej na terenie gminy Przasnysz.

 

Na scenie przed zgromadzoną publicznością wystąpiły Mażoretki z Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP Bogate, wokalistki z zespołu Pasja, Bartosz Sekuna, Schola św. Anny z Bogatego, Ewelina Olszewska, Emilia Kulpanowska, Bartosz Łyszkowski, Joanna Kulpanowska i Olga Olencka, a także Młodzieżowa Orkiestra Dęta Osp Bogate.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
MOHAMMED HASAN SALIH
MOHAMMED HASAN SALIH
21 dni temu

To koledowanie po domach , publicznie to troche bedzie draznilo naszyh wyznawcuf allulaha

wiec albo to sprobujemy ograniczyc allbo po dobroci zaniechac. Skoro ma byc roznorodnosc i ubogacenie kulturowe to nalezy szanowac uczucia naszych wyznawcof jedynego slusznego Pana.

POmozecie mamy nadzieje i na pewno zrozumiecie.

a i elgebety- q beda szczesliwsi . Z czasem i ich pokojowo nawrocimy.

ABD AL RAHMAN AMINULLAH
ABD AL RAHMAN AMINULLAH
21 dni temu

Zdecydowanie , popieram Mohameda skoro projekt meczetu juz mamy w projekcie na ryneczku. POwiedzcie KOchani czy te minarety dobrze sie wkomponuja. bo my szybko przyrastamy jak wy niewierni ciezko pracowac na nas i nasze wielodzietne klany rodzinne. No chyba ze sprzedacie nam fare za pozyczke i dolozycie kasy na przerobke to tak tez moze byc. Nasi lekarze, inzynierowie, prawnicy powinni to zaakceptowac. My duzo nie pracowac ale duzo sie modlic i przesiadywac przy paleniu tradycyjna shisha taka wodna fajka. Ale zapewniam was ze moda na obrzezanie chlopcow to wprowadzimy do prawa. Tak prawo i rozsadek nakazuje , zdrowotne aspekty tez… Czytaj więcej »

FAKEER BEN AL-RIMI
FAKEER BEN AL-RIMI
21 dni temu

i pamietajcie niewierni, ze kobiety u nas nie pyskuja i nie rzadza
bo to taka tradycja.
KOrzysci sa obopulne. POprawa wyczuwalna
Za to one wogole nie musza pracowac wiec jak bialoglowe niewierne
bedziemy brac na zony to tez nie musza pracowac w Przasnyszu.
Jeden przystojniak u nas moze miec duzo zon.
Panie wsciekle macice ze strajku kobiet, kodziarki z POKO beda zadowolone.