Gmina Przasnysz. W Klewkach stanęła samoobsługowa stacja do naprawy rowerów

W Klewkach, w gminie Przasnysz stanęła samoobsługowa stacja do naprawy rowerów. Ułatwi eliminację usterek w jednośladach.

 

Na korzystanie ze stacji naprawy rowerów mogą liczyć także mieszkańcy gminy Przasnysz. Pierwsze tego typu urządzenie stanęło w Klewkach w ramach realizowanej w miejscowości inwestycji jaką jest budowa centrum rekreacyjnego.

– Mieszkańcy Gminy Przasnysz chętnie korzystają z aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Często przesiadają się z samochodów na rowery. Jednakże, czasem bywa tak, że podróż może wiązać się z problemami. Nie zawsze przed droga jesteśmy w stanie przewidzieć usterki naszych jednośladów. Mamy na to rozwiązanie! – informuje gmina.

 

Samoobsługowa Stacja Naprawy Rowerów jest wyposażona w stacjonarną ręczną pompkę powietrza, wraz z adapterem na wszystkie zawory rowerowe, z grubym tłokiem ze stali nierdzewnej oraz manometrem antifog z gliceryną.

Jej konstrukcja pozwoli nie tylko na umieszczenie roweru na wspornikach, ale także na dokonywanie napraw czy też przeglądu roweru z wykorzystaniem publikacji internetowych zawierających instrukcje napraw usterek rowerowych.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ola
Ola
1 rok temu

Już widzę jak się będzie ludziom chciało jechać do klewk z zepsutym rowerem. Mogliście w przasnyszu zrobić a nie niewiadomo gdzie

mixus
mixus
1 rok temu

Idiotyzmu nie da się pogodzić z logicznym myśleniem.