Gmina Przasnysz. Umowa na remont obiektu sportowego Orlik w Bogatem podpisana

Do 30 września ma zostać wykonany „Remont obiektu sportowego Orlik w Bogatem”.  W tym celu Gmina Przasnysz podpisała stosowną umowę z wykonawcą zadania na kwotę 364.818,00 zł brutto.

 

Samorząd Województwa Mazowieckiego w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej „Mazowsze dla sportu” – edycja 2024, przyznał gminom i powiatom z terenu Mazowsza pomoc finansową na realizację zadań inwestycyjnych polegających na modernizacji istniejącej i budowie nowej infrastruktury sportowej oraz zadań bieżących polegających na remoncie już istniejących obiektów sportowych.

Wśród beneficjantów znalazła się Gmina Przasnysz, która otrzymała 206 598 złotych na realizację zadania pod nazwą „Remont obiektu sportowego Orlik w Bogatem”.

W środę, 22 maja w Urzędzie Gminy w Przasnyszu została podpisana umowa  z firmą SPEED Invest Sp. z o.o. z Wołomina na wykonanie tejże inwestycji. Udział w podpisaniu z ramienia Gminy Przasnysz wzięła wójt Grażyna Wróblewska i skarbnik Danuta Osowska.

– Prace polegają na wykonaniu robót budowlano – remontowych w istniejącym obiekcie sportowym, w celu poprawy jakości świadczonych podstawowych usług dla uczniów szkoły i ludności wiejskiej, poprawy funkcjonalności obiektu, stanu technicznego i estetyki z uwzględnieniem osiągnięcia oszczędności energii i redukcji emisji – informuje samorząd.

Wartość umowy opiewa na kwotę 364.818,00 złotych brutto. Remont obiektu sportowego w Bogatem ma się zakończyć do 30 września 2024 roku.

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Arek
Arek
28 dni temu

A co dla mniejszych wsi , co dla dzieci tam mieszkających. Bo tam nic się nie dzieje