Gmina Przasnysz realizuje kolejne inwestycje drogowe

Na terenie Gminy Przasnysz trwają prace związane z przebudową dróg gminnych w Oględzie, Karwaczu i Helenowie Starym. Niedługo samorząd zajmie się nawierzchnią w Górach Karwackich.

 

Gmina Przasnysz realizuje kolejne inwestycje drogowe na swoim terenie.

Obecnie w trakcie prac jest:

  • Przebudowa drogi gminnej w m. Oględa – w ramach zadania przebudowana zostanie jezdnia o długości 625 m, droga zostanie poszerzona do 5,0 m oraz wykonane zostaną pobocza o szerokości 0,75 m.
  • Przebudowa drogi gminnej nr 320670W w m. Karwacz – przebudowane zostanie 995 m drogi z wykonaniem pasa ruchu dla rowerów o nawierzchni z kostki betonowej, poboczy oraz chodnika przy wjeździe do placu rekreacyjnego.
  • Przebudowa drogi gminnej nr 320615W w m. Helenowo Stare i Józefowo – wykonanie nawierzchni o szerokości 5,0 m na długości 990 m, obustronne pobocza o szerokości 0,75 m, oczyszczenie rowów, wykonanie oznakowania pionowego.

W najbliższym czasie samorząd rozpocznie realizację zadania pod nazwą „Przebudowa drogi gminnej w m. Góry Karwackie”.  W ramach inwestycji przebudowana zostanie nawierzchnia drogi o długości ok 639 m. wraz z wykonaniem poboczy  i oznakowania.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments