Gmina Przasnysz. Pijany 27-latek wjechał do rowu i uciekł z miejsca zdarzenia

Pijany mieszkaniec powiatu przasnyskiego stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu, a następnie porzucił auto i oddalił się z miejsca zdarzenia. Miał ponad 1.2 promila alkoholu w organizmie.

 

20 października o godzinie 23.40 do Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu wpłynęło zgłoszenie o samochodzie znajdującym się w rowie na drodze krajowej nr 57, w miejscowości Mchówko, w gminie Przasnysz.

Na miejsce zadysponowano także jeden zastęp straży pożarnej.

– Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, uprzątnięciu z jezdni rozlanych płynów eksploatacyjnych i odłączeniu zasilania elektrycznego w pojeździe – informuje kpt. Piotr Kuligowski, rzecznik prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu

 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Mercedes, 27-letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu doprowadzając do wywrócenia auta. Następnie mężczyzna oddalił się z miejsca zdarzenia.

– Po zdarzeniu, mężczyzna porzucił swój pojazd oddalając się w kierunku Przasnysza. Policjanci w drodze na miejsce zdarzenia, zatrzymali 27 latka, a przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna w swoim organizmie posiadał ponad 1,2 promila alkoholu – informuje Krzysztof Błaszczak, rzecznik prasowy przasnyskiej policji.

 

27 – latek za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments