Gmina Przasnysz otrzymała Brązowy Certyfikat Samorządowego Lidera Inwestycji

Gmina Przasnysz otrzymała Brązowy Certyfikat Samorządowego Lidera Inwestycji za osiągnięcia w Ogólnopolskim Rankingu „Samorządowy Lider Inwestycji” w czerwcu 2023.

 

Samorządowy Lider Inwestycji to ogólnopolski ranking, który zajmuje się oceną poziomu oddziaływania samorządów i jednostek samorządowych na aktywność inwestycyjną całego kraju. Znalazła się w nim także Gmina Przasnysz, która została wyróżniona specjalnym certyfikatem przyznawanym przez OWG – Ogólnopolską Wyszukiwarkę Gospodarczą.

Gmina Przasnysz otrzymała Brązowy Certyfikat Samorządowego Lidera Inwestycji za osiągnięcia w Ogólnopolskim Rankingu „Samorządowy Lider Inwestycji” w czerwcu 2023.

– Po przeanalizowaniu 49694 regionów w Polsce i podsumowaniu punktów za wysoką aktywność inwestycyjną Państwa Instytucji w regionach z wielką przyjemnością stwierdzamy, że weszliście państwo do elitarnego grona Instytucji o widocznym wpływie na aktywność inwestycyjną całego kraju – informują organizatorzy rankingu.

 

– Nasza gmina została wyróżniona Brązowym Samorządowym Certyfikatem Inwestycji. W ten sposób zostaliśmy uhonorowani po raz pierwszy od początku istnienia tego rankingu – informuje samorząd.

Ranking jest tworzony systemem dwuetapowym. Pierwszy – regionalny ma za zadanie wyłonienie dziesięć podmiotów o największej aktywności inwestycyjnej.

– Podmioty z TOP 10 etapu regionalnego, przechodzą do etapu drugiego – ogólnopolskiego, w którym odsiewa się tylko samorządy i ich jednostki samorządowe oraz oceniany jest ich wpływ na rynek inwestycyjny całego kraju – dodaje gmina.

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments