Gmina Przasnysz. Konsultant programu Czyste Powietrze przyjdzie do naszego domu? Uwaga to oszustwo!

Kolejni oszuści próbują wyłudzić dane od mieszkańców gminy Przasnysz. Tym razem podają się za pracowników urzędu, którzy rzekomo chcą rozmawiać na temat programu „Czyste Powietrze”. Gmina ostrzega i przypomina, że punkt konsultacyjny programu mieści się w budynku urzędu.

 

Do Urzędu Gminy Przasnysz dotarły informacje od mieszkańców, że nieznana osoba umawia się na domowe spotkania, które mają dotyczyć programu „Czyste Powietrze”. Do mieszkańców trafiły nawet ulotki z terminem odwiedzin konsultanta. Jest to kolejny sposób oszustwa i wyłudzenia danych osobowych.

 

– Uwaga na oszustów! Gmina Przasnysz informuje, że żaden pracownik nie umawia się z mieszkańcami na spotkania w domu dotyczące programu „Czyste Powietrze”. Punkt konsultacyjny odnośnie tego programu znajduje się w budynku Urzędu Gminy Przasnysz. Konsultacje są przeprowadzone po uprzednim ustaleniu terminu w pokoju nr 7 lub pod numerem telefonu: 29 751 21 41 – informuje gmina Przasnysz.

 

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
artur
artur
7 dni temu

ważne by ostrzegać dziadków, ciotki itp.. bo potem zdziwienie wielkie będzie jak kredyt przyjdzie do spłaty.. szkoda, że są takie hieny i mendy społeczne co nadużywają zaufania ludzkiego, tu akurat kosztem programu. Potem Ci ludzie stracą zaufanie tez do programu i będą bez sensu tkwić przy kopciuchach. Ja wymieniłem już piec na kocioł z prawdziwego zdarzenia, w pełni zautomatyzowany, cichy, czysty i ekologiczny, idealny dla naszego domu – mini matic od kostrzewy, bardzo polecam.