Gmina Przasnysz. Dobiega końca budowa centrum rekreacyjnego w Klewkach

Gmina Przasnysz kończy realizację zadania pn. „Budowa centrum rekreacyjnego w Klewkach”. W miejscowości powstaje plac zabaw i siłownia plenerowa.

 

Końca dobiega realizacja inwestycji jaką jest budowa centrum rekreacyjnego w Klewkach.

– W ramach projektu wybudowano ogrodzony plac zabaw, siłownię plenerową, oświetlenie oraz dodatkowe elementy takie jak: samoobsługowa stacja naprawy rowerów, ławki, kosze na śmieci – informuje Urząd Gminy Przasnysz.

Zadanie jest współfinansowane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Całkowita wartość inwestycji to ponad 136 tysięcy złotych. Dofinansowanie wynosi 44,5 tys. zł.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
Adam
1 miesiąc temu

Plac zabaw składa się z 3 słownie trzech elementów,dzieci w tej miejscowości zostały potraktowane po macoszemu,podobno urzędnicy w gminie zostali poinformowani,że dzieci w Klewkach nie ma i ochoczo w to uwierzyli,a wystarczyłoby zajrzeć do ewidencji ludności, aby zobaczyć że nowe pokolenie rośnie, chodziło pewnie o to aby odtrąbić kolejny sukces,Klewki to nie Leszno,ani Bogate ,nie warto się wysilać dla tak małej miejscowości

Adam
Adam
1 miesiąc temu

Dlaczego nie można głosować na ten komentarz?

Ola
Ola
1 miesiąc temu

No bez przesady jest huśtawka, zjeżdżalnia i koło. Co więcej chcieć. Prawie jak na wembleyu.

Zygfryd
Zygfryd
30 dni temu

Jak widać nie ma z klewk chętnych do noszenia teczki za panią wójt to i wyposażenie placu skromne, a pani G. Akurat co do tej wsi bardziej wyspecjalizowała się w zabieraniu niż dawaniu i wyciąganiu łap nie po swoje jak np teren nad rzeką który był teren calowiejskim na co z resztą było odniesienie w dokumentach lecz gdy się wie jak i komu obiecywać sprawy się kończą tak a nie inaczej. Może i w tym przypadku takie mądrości ludowe to że pazerny dwa razy traci i w tej sytuacji znajdą swoje zadtosowanie