Gmina Krzynowłoga Mała. Przy drodze gruntowej znaleziono ciało mężczyzny

W środowe popołudnie, 22 listopada przy drodze gruntowej w miejscowości Romany – Fuszki, 23 – latek znalazł zwłoki mężczyzny.

 

W środę, 22 listopada o godz. 15.59 do Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu wpłynęło zgłoszenie o ujawnieniu zwłok mężczyzny znajdujących się przy drodze gruntowej w miejscowości Romany – Fuszki, gm. Krzynowłoga Mała.

Ustalono, że ciało należało do 57 – letniego mieszkańca powiatu przasnyskiego. Zwłoki ujawnił 23 – latek. Zauważył leżące na ziemi ubranie.

– Na miejsce zdarzenia wysłano patrol policji, który potwierdził informację. Mężczyzna nie posiadał żadnych obrażeń ciała – informuje mł. asp. Ilona Cichocka, rzeczniczka prasowa przasnyskiej komendy.

Policja wykluczyła, by do śmierci 57 – latka przyczyniły się osoby trzecie. Możliwą przyczyną zgonu było wychłodzenie organizmu.

Funkcjonariusze apelują, by nie pozostawać obojętnym wobec osób potrzebujących.

– Zimą niskie temperatury mogą być powodem poważnych wychłodzeń organizmu lub nawet zamarznięć, dlatego też przasnyscy policjanci przypominają, aby nie pozostawać obojętnym na los osób potrzebujących. Dzięki możliwości naniesienia na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa informacji dotyczącej bezdomności, policjanci trafiają do osób samotnych i bezdomnych, aby sprawdzić, czy potrzebują one pomocy i nie są narażone na wychłodzenie – informuje rzeczniczka.

Informacje można także przekazać telefonicznie dzwoniąc na numer alarmowy 112.

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments