Gmina Krzynowłoga Mała. Droga Świniary – Ulatowo Zalesie przebudowana.

Gmina Krzynowłoga Mała otrzymała dofinansowanie w ramach Funduszu Dróg Samorządowych dla zadania „Przebudowa drogi gminnej Świniary – Ulatowo Zalesie od km 1+350 do km 2+349″. Środki wydane na przebudowę drogi wyniosły 117 347,54 zł.

 

82 143,00 zł pozyskano z Funduszu Dróg Samorządowych, a 35 204,54 zł pokryto z budżetu gminy. Zakres prac obejmował poszerzenie drogi do szerokości 5 metrów poprzez podwójne powierzchniowe utrwalenie nawierzchni emulsją asfaltową i kruszywem, a następnie wykonanie na całej drodze podwójnego powierzchniowego utrwalenia nawierzchni emulsją asfaltową i kruszywem.

– Dla ruchu pieszych wykonane zostały również pobocza obustronne. Długość wyremontowanego odcinka wyniosła 999 metrów. Przebudowa drogi zapewniła polepszenie stanu technicznego, co przekłada się bezpośrednio na poprawę bezpieczeństwa użytkowników drogi – informuje gmina.

 


 

guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bogdan
Bogdan
6 miesięcy temu

To teraz czas na Piastowo

Piotr
Piotr
6 miesięcy temu

Na taka fuszerke i robotę na sztukę to tylko szkoda pieniędzy . Wiosna będzie to samo co było! Firma która robiła to chyba z choinki się urwała

Radoslaw
Radoslaw
6 miesięcy temu

Gmina bogata rzuca kasę w błoto bo tak wygląda ten asfalt po remacie

Marcin
Marcin
6 miesięcy temu

Nawierzchnia przed remontem nie została wyrównana jak były dziury tak są, lepiej jak by zebrali to magiczne utwardzenie i zrobili porządną żwirówke. Bo teraz jak się na to patrzy to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.