Gmina Krasne wprowadza zmiany w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego. Jutro upływa termin składania wniosków

Urząd Gminy Krasne przystępuje do wprowadzenia zmian w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego. Termin składania wniosków upływa 4 lutego.

 

Do Urzędu Gminy Krasne wpłynęło wiele wniosków, które dotyczyły wprowadzenia zmian w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego. Jak informuje Wójt Michał Szczepański, wnioski dotyczą nie tylko zmian podyktowanych potrzebami inwestycyjnymi. Duże zainteresowanie jest również, ze strony indywidualnych właścicieli działek. W związku z tym gmina postanowiła uruchomić procedury, które są związane z przystąpieniem do zmiany Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Zaprasza mieszkańców do składania wniosków w formie podania, w którym zawarte będą informacje o zmianach, na jakich zależy obywatelom.

 

– Wnioski należy składać w formie podania z podaniem imienia i nazwiska właściciela działki, podania jej numeru, adresu zamieszkania wnioskodawcy oraz miejscowości której dotyczy zmiana z podaniem czego ta zmiana ma dotyczyć – informuje urząd.

Podania można składać do piątku, 4 lutego.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments