Gmina Krasne. Wpadł do rowu i dachował. Następnie oddalił się z miejsca zdarzenia

W miejscowości Kozin, w gminie Krasne do przydrożnego rowu wpadł kierujący pojazdem marki VW Golf. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia.

 

6 listopada o godz. 17.05 do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Kozin, gm. Krasne.

Na miejsce akcji zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej.

– W chwili dojazdu na miejsce zdarzenia zastępu OSP stwierdzono, że poza jezdnią w rowie na lewym boku znajduje się samochód osobowy – wyjaśnia kpt. Piotr Kuligowski, rzecznik prasowy komendanta powiatowego PSP w Przasnyszu.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu instalacji elektrycznej w pojeździe oraz oświetleniu terenu akcji. Nikt nie został poszkodowany.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem osobowym marki VW Golf stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu, a następnie dachował.

– Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu – informuje mł. asp. Ilona Cichocka, rzecznik prasowy przasnyskiej policji.

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments