Gmina Krasne. Strażacy z gminnych jednostek OSP rywalizowali w sztafecie i ćwiczeniach bojowych

Na boisku piłkarskim klubu sportowego „Iskra Krasne” odbyły Międzygminne Zawody Sportowo – Pożarnicze dla Ochotniczych Straży Pożarnych. W rywalizacji turniejowej strażaków wzięło udział 14 jednostek OSP z terenu gminy Krasne i gminy Opinogóra Górna.

 

Zawody sportowo – pożarnicze, w których udział biorą jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych stały się tradycją polskiego pożarnictwa. Są one elementem, który podsumowuje cykl szkoleń w zakresie znajomości taktycznych i technicznych użycia sprzętu pożarniczego.

W niedzielę, 16 czerwca na boisku piłkarskim klubu sportowego „Iskra Krasne” w Krasnem odbyły się Międzygminne Zawody Pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Udział w nich wzięło 5 drużyn z gminy Krasne oraz 9 zespołów z gminy Opinogóra Górna.

– Na początku zawodów, wszystkie jednostki, sędziów oraz szanownych gości przywitał Prezes Zarządu Gminnego OSP RP Artur Kraśniak. Następnie zawody uroczyście otworzył gospodarz, Wójt Michał Szczepański – relacjonuje OSP Wężewo.

Zawody składały się z dwóch konkurencji, sztafety pożarniczej i ćwiczeń bojowych.

Wyniki – Gmina Krasne:

  • I miejsce-  OSP Krasne
  • II miejsce – OSP Zalesie
  • III miejsce – OSP Wężewo
  • IV miejsce – OSP Pęczki Kozłowo
  • V miejsce – OSP Elżbiecin.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pawel
Pawel
1 miesiąc temu

Autor nawet nie wie co za wydarzenie opisuje, gdyby były to międzygminne zawody to mowa byłaby by o gminach i nazwa takich zawodów to zawody powiatowe, także opisane w artykule zawody mają nazwę GMINNE

Karol krav maga
Karol krav maga
1 miesiąc temu
Reply to  Pawel

Nie umiesz chyba czytać ze zrozumieniem, jasno jest napisane, że udział brały jednostki z dwóch gmin. „W rywalizacji turniejowej strażaków wzięło udział 14 jednostek OSP z terenu gminy Krasne i gminy Opinogóra Górna”.

Pawel
Pawel
1 miesiąc temu

To pokaż w którym miejscu w tekście masz tą rywalizację bo z tego co widać to od 1 do 5 miejsca są same jednostki z jednej gminy, to chyba jakiś pociotek autora jesteś