Gmina Krasne. Pijana 53-latka wjechała do rowu. Frustrację przelała na policjantów i pielęgniarkę

Do zdarzenia doszło 3 września, około godziny 20.00 w miejscowości Mosaki – Stara Wieś w gminie Krasne.

 

Do dyżurnego przasnyskiej komendy Policji wpłynęła informacja o tym, że drogą powiatową relacji Karniewo – Przasnysz, jedzie pojazd marki BMW, którego kierowca może być pod działaniem alkoholu. Dyżurny przasnyskiej komendy natychmiast w ten rejon skierował patrol z WRD, który po dojechaniu do miejscowości Mosaki – Stara Wieś w przydrożnym rowie natrafił na wskazany pojazd.

 

W trakcie czynności służbowych, policjanci ustalili, że samochodem kierowała 53 – letnia mieszkanka pow. piaseczyńskiego, która  ma już dwa sądowe zakazy kierowania pojazdami mechanicznymi. Z uwagi na to, że 53 – latka znajdowała się pod wyraźnym działaniem alkoholu i nie była w stanie poddać się badaniu na stan trzeźwości na miejscu zdarzenia, została przewieziona do przasnyskiego szpitala, gdzie pobrano od niej krew do badań na zawartość alkoholu lub środków odurzających.

Kobieta w trakcie zatrzymania i pobierania krwi dopuściła się znieważenia interweniujących policjantów oraz  znieważyła i naruszyła nietykalność cielesną pielęgniarki z przasnyskiego szpitala.

Teraz 53 – latka za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi jej wysoka grzywna oraz kara ograniczenia lub pozbawienia wolności do lat 5.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtek
Wojtek
2 lat temu

Pozamykac dla przykładu

Zenek
Zenek
2 lat temu

„ma już dwa sądowe zakazy kierowania” Noo a teraz dostanie trzeci zakaz, potem czwarty itd. itd.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
2 lat temu
Reply to  Zenek

Niedawno był tu artykuł o jakimś małacie, który miał 3 dożywotnie zakazy.
Kartonowe Państwo.

Buba
Buba
2 lat temu
Reply to  Zenek

a następnie zabije po pijaku jakieś dzieci na przejściu dla poieszych a 'pan policjant’ powie ze i owszem miała 20 zakazów, jechała po pijaku i zabiła ale oni przecież nie obstawią wszystkich przejść….