Gmina Krasne. Karetka dwukrotnie ugrzęzła w błocie. Pomogli strażacy

Do zdarzenia doszło w miejscowości Augustów w gminie Krasne. Karetka, która przyjechała po pacjenta ugrzęzła w błocie na prywatnej posesji. Kiedy wyjeżdżała utknęła drugi raz.

 

2 lutego około godziny 12.36 do pacjenta z miejscowości Augustów została wezwana karetka. Na prywatnej posesji, podczas dojazdu, karetka ugrzęzła w błocie. Na pomoc przybyli strażacy z OSP Krasne.

Dwie godziny później karetka próbując wyjechać, znów ugrzęzła.

– O godz.14.28 kolejny raz na tej samej posesji karetka transportowa z pacjentem na mostku zsunęła się do rowu. Warunki na posesji były trudne – informuje OSP Krasne.

Działania strażaków polegały na wyciągnięciu karetki i pomocy w przeniesieniu, wraz z ratownikami, poszkodowanego na noszach do domu.

 

 

ren

 

Sprawdź również
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
obserwator
obserwator
1 miesiąc temu

tylny napęd, lekka buda i wyjechać z błota się nie uda

Lolo
Lolo
1 miesiąc temu

Częściowo masz rację,ale mnie się wydaje że kierowca po akcji nie planował mycia karetki i tak powolutku pomalutku i siedzimy. A tak serio rzecz biorąc to rodzina chyba powinna wyjść i pomoc w postaci uprzedzenia jak droga wygląda,a wtedy kierowca by spokojnie zdecydował ,a że pewnie nikogo nie było to biedaczek po nawigacji próbował jak najszybciej się dostać do pacjenta i niespodzianka gotowa. Pozdrawiam wszystkich z akcji..

Kolo
Kolo
1 miesiąc temu

Craftery były też 4 motion ale rzadko .

Andrzej
Andrzej
1 miesiąc temu

Co na to włodarze? Jak program dróg gminnych?? Asfaltowych. Może jak do włodarze z zawałem nie dotrze pomoc to oczy reszta otworzy???

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu
Reply to  Andrzej

Przecież oni się na podwórku zakopali. Mają ludziom tez podjazdy kostką wykładać?
Może podpowiesz to pisowcom, może przed wyborami ogłoszą program „podwórko+” i sypną dotacjami.