Gmina Krasne. Dwóch mężczyzn uniemożliwiło dalszą jazdę pijanemu 54-latkowi

Dwóch mieszkańców powiatu przasnyskiego w Kurówku zatrzymało pijanego kierowcę. Badanie wykazało, że miał w organizmie 2,5 promila alkoholu.

 

28 października około godziny 18:00 do Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu wpłynęła informacja od dwóch mieszkańców powiatu przasnyskiego o obywatelskim zatrzymaniu nietrzeźwego kierującego, który chwilę wcześniej uderzył w ogrodzenie w miejscowości Kurówko w gminie Krasne.

 

– Skierowani na miejsce zdarzenia policjanci potwierdzili, że doszło do uszkodzenia ogrodzenia posesji podczas wykonywania manewru cofania, a przeprowadzone badanie stanu trzeźwości 54-letniego mieszkańca gm. Krasne, kierującego samochodem osobowym marki VW wykazało, że mężczyzna w swoim organizmie posiadał ponad 2,5 promila alkoholu – informuje Krzysztof Błaszczak, rzecznik prasowy przasnyskiej policji.

Mężczyźnie grozi zakaz prowadzenia aut oraz kara do dwóch lat pozbawienia wolności. Kierowca dodatkowo odpowie za uszkodzenie przydrożnego ogrodzenia podczas wykonywanego manewru cofania.

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments