Gmina Krasne. 19-latek przygnieciony konarem. Mężczyzna śmigłowcem LPR trafił do szpitala w Warszawie

Do nieszczęśliwego wypadku doszło dziś w miejscowości Filipy (gmina Krasne). Podczas prac wycinkowych konar drzewa przygniótł 19-latka. Mężczyzna został śmigłowcem przetransportowany do Warszawy.

 

Pierwsi na miejscu zdarzenia pojawili się Ratownicy Medyczni z Przasnysza.

– Poszkodowany został przygnieciony przez drzewo. Ratownicy podjęli decyzję o zadysponowaniu na miejsce zdarzenia śmigłowca LPR, którym po udzieleniu medycznych czynności ratunkowych pacjent został przetransportowany do szpitala w Warszawie – relacjonują.

W działaniach ratowniczych uczestniczyły również JRG Przasnysz, OSP Krasne, OSP Zielona oraz Policja.

 

Na chwilę obecną stan poszkodowanego nie jest znany.

 

 

red

Sprawdź również
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kkk
Kkk
1 miesiąc temu

Znając życie to pewnie ktoś chciał za dużo pieniędzy zrobię sam albo zrobię taniej niż ktoś bo co za problem obalić drzewo 🌲

Hehehe
Hehehe
1 miesiąc temu
Reply to  Kkk

Znając życie wypowiada się ktoś kto nie zna sprawy i opiera się na tym artykule.

Ona
Ona
1 miesiąc temu
Reply to  Hehehe

I to właśnie tak jest najlepiej komentować, jak nie zna się sprawy oni zawsze są namadrzejsi we wszystkich sprawach,potrafią tylko osądzać

Amator
Amator
1 miesiąc temu
Reply to  Kkk

Zaczynając wypowiedzi od „znając życie” nie stajesz się nagle znawcą życia. Ktoś pewnie tego dzieciaka miał pod opieką albo puścił go samego do takiej roboty.

Grzegorz
Grzegorz
1 miesiąc temu

przedewszystkim trzeba zacząć od tego że w lesie bądż przy wycince pojedyńczego drzewa powinny być zawsze dwie osoby,no i ścinane drzewo nie zawsze przewróci się tam gdzie chcemy,są też drzewa tzw trudne gdzie ścinką zajmują się profesjonaliści.