Gmina Jednorożec. Mężczyzna nie otwierał mieszkania. Zaniepokojona rodzina, bojąc się o jego stan zdrowia, zawiadomiła służby

13 stycznia straż pożarna interweniowała w miejscowości Nakieł, w gm. Jednorożec. Mężczyzna nie otwierał drzwi. Zaniepokojona rodzina zawiadomiła służby.

 

W piątek, 13 stycznia o godz. 9.01 do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie, który zamieszkuje budynek socjalny w miejscowości Nakieł, w gm. Jednorożec i nie otwiera drzwi rodzinie.

– Do straży pożarnej wpłynęła informacja od rodziny, że mężczyzna zamieszkujący w budynku socjalnym nie otwiera mieszkania, i że w tym przypadku może występować podejrzenie zasłabnięcia. Na miejsce zdarzenia zadysponowaliśmy dwa zastępy, jednostkę OSP Jednorożec oraz JRG Przasnysz – informuje mł. asp. Daniel Kołodziejczyk, starszy dyżurny stanowiska kierowania w Komendzie Powiatowej PSP w Przasnyszu

 

Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażaków, okazało się, że mężczyzna samodzielnie otworzył drzwi do mieszkania. Przekazał, że nie słyszał nawoływań członków rodziny.

– Nie wymagał pomocy medycznej, ani żadnych innych działań ze strony straży – dodaje Kołodziejczyk.

 

j.b.

 

Sprawdź również
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bartek
Bartek
19 dni temu

a za akcję kto zapłaci? może warto 'członkowi rodziny’ sprezentować aparat słuchowy? bo wybijać szybę szkoda…