Gmina Jednorożec. Kierowca ciężarówki zepchnął motocyklistę z drogi, po czym uciekł.

W piątkowe przedpołudnie w gminie Jednorożec doszło do groźnego zdarzenia z udziałem motocyklisty i kierowcy ciężarówki. 53-letni mieszkaniec gminy Chorzele został zepchnięty z drogi przez wyprzedzające go auto ciężarowe. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia zostawiając poszkodowanego w przydrożnym rowie.

 

Do zdarzenia doszło 3 lipca w miejscowości Drążdżewo Nowe w gminie Jednorożec.

– Kierujący pojazdem ciężarowym poza terenem zabudowanym wykonując w sposób nieprawidłowy manewr wyprzedzania, zmusił kierującego motocyklem marki Yamaha, 53-letniego mieszkańca gm. Chorzele do zjechania na pobocze, a następnie do przydrożnego rowu, co w następstwie spowodowało wywrócenie motocykla. Z miejsca zdarzenia 53-letni motocyklista został przewieziony z niegroźnymi obrażeniami do przasnyskiego szpitala. Kierujący pojazdem ciężarowym oddalił się z miejsca kolizji – poinformował nas asp. szt. Krzysztof Błaszczak.


 

guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Neron
Neron
11 miesięcy temu

A skąd wiadomo, że wyprzedzał w sposób “nieprawidłowy” ? Ktoś nagrał to zdarzenie aby można było ocenić ? Wychodzi na to, że ten z motoru to psita a nie motocyklista.

Mow
Mow
11 miesięcy temu
odpowiada  Neron

Może dlatego że do zdarzenia doszło na ostrym zakręcie gdzie zginęło już kilka osób. I że tam jest linia ciągła dobry kawał przed i za zakrętem.

Radziks
Radziks
11 miesięcy temu
odpowiada  Neron

Wyprzedzał na zakręcie, wywrócił motocyklistę i pojechał dalej.. Nawet jakby motocyklista jechał 30km/h to nikt nie ma prawa go wyprzedzić na samym zakręcie. Przejeżdżałem obok zdarzenia i dało się zauważyć ślady kto jak jechał, gdzie hamował i gdzie znajdował się motocykl. Duży to poleciał, przecież nic mu się nie stanie, a motocyklista gdyby nie zimna krew to z pewnością skończyłby gorzej więc daruj sobie takie komentarze Neron