Gmina Chorzele zmodernizuje świetlicę wiejską w miejscowości Przysowy.

Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele Beata Szczepankowska wraz z Urzędem Miasta rozpoczęła realizację kolejnej inwestycji: „Modernizacja świetlicy wiejskiej wraz z zakupem wyposażenia w miejscowości Przysowy.”

 

Gmina Chorzele pozyskała na to zadanie 10 tys. zł z Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw 2020. Pozostałe pieniądze gmina dołoży ze środków własnych.

W ramach zadania przystosowywane jest jedno z pomieszczeń świetlicy na potrzeby kuchni. Obecnie w pomieszczeniu wykonane są już roboty z branży elektrycznej (zamontowano nowe gniazdka i okablowanie do nich, niezbędne bezpieczniki, nowe lampy oświetleniowe). Na ukończeniu są roboty z branży hydraulicznej, podłączenie wody, zamontowana zostanie terma do podgrzewania ciepłej wody i odprowadzenia do szamba (zbiornika bezodpływowego).

Realizowane są także prace budowlane: równana podłoga i układane płytki, wykonany zostanie także cokolik, na jednej ze ścian ułożone płytki, pomalowane zostaną ściany, wymieniona stolarka okienna i drzwiowa.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments