Gmina Chorzele. Zginął 31-letni mężczyzna. Został przygnieciony przez drzewo

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj po południu w lesie w miejscowości Opiłki Płoskie w gminie Chorzele. Upadające drzewo przygniotło 31 – letniego pracownika Zakładu Usług Leśnych. Niestety mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

 

Wczoraj, 8 listopada 2022 roku, około godz. 13.40 na stanowisko dowodzenia KPP Przasnysz wpłynęła informacja o wypadku, do którego doszło podczas wykonywanych prac leśnych w miejscowości Opiłki Płoskie gm. Chorzele.

 

– Skierowani na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że podczas wyrębu upadające drzewo przygniotło, 31 – letniego pracownika Zakładu Usług Leśnych. Niestety, 31 – letni mieszkaniec pow. szczycieńskiego poniósł śmierć na miejscu – informuje asp.szt. Krzysztof Błaszczak.

Obecnie policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia.

 

red

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ciasny
Ciasny
1 rok temu

Zdjęcie nie na miejscu! Pawełku czemu ty

kkk
kkk
1 rok temu
Reply to  Ciasny

tregadia

Paweł
Paweł
1 rok temu
Reply to  Ciasny

Można wiedzieć chociaż kto to był ogólnie wyrazy współczucia dla rodziny

Ja1
Ja1
1 rok temu

Jakie leśnictwo? Kiedyś pracowało się w lesie w tych okolicach.

Lichoradek
Lichoradek
1 rok temu

Chłopak z miejscowości Przeździęk Mały, od niedawna ojciec. Zdarzenie w leśnictwie Duczymin, drugie tego typu w tym leśnictwie.

sylwesterdunajski@wp.pl
sylwesterdunajski@wp.pl
1 rok temu
sylwesterdunajski@wp.pl
sylwesterdunajski@wp.pl
1 rok temu

Osoba która zginęła w tym lesie była mi bliska , więc z pozyskanych pewnych informacji doszło do mnóstwa uchybień : – pilarz wykonujący tą konkretną ścinkę drzewa był bez jakiegokolwiek przeszkolenia na tym stanowisku – miejsce ścinki drzew nie było w żaden sposób zabezpieczone czy to taśma ostrzegawcza czy tablicami informującymi o wycince w tym miejscu – żaden z pracowników tej firmy nie posiadała żadnego przeszkolenia BHP oraz nie był wyposażony w odzież ochronna , robocza oraz w środki ochrony indywidualnej I określenie „przygnieciony” to bardzo delikatne tego co spotkało ś.p Pawła , drzewo poprostu zostało mu spuszczone na głowę… Czytaj więcej »