Gmina Chorzele. Zginął 31-letni mężczyzna. Został przygnieciony przez drzewo

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj po południu w lesie w miejscowości Opiłki Płoskie w gminie Chorzele. Upadające drzewo przygniotło 31 – letniego pracownika Zakładu Usług Leśnych. Niestety mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

 

Wczoraj, 8 listopada 2022 roku, około godz. 13.40 na stanowisko dowodzenia KPP Przasnysz wpłynęła informacja o wypadku, do którego doszło podczas wykonywanych prac leśnych w miejscowości Opiłki Płoskie gm. Chorzele.

 

– Skierowani na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że podczas wyrębu upadające drzewo przygniotło, 31 – letniego pracownika Zakładu Usług Leśnych. Niestety, 31 – letni mieszkaniec pow. szczycieńskiego poniósł śmierć na miejscu – informuje asp.szt. Krzysztof Błaszczak.

Obecnie policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia.

 

red

Sprawdź również
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ciasny
Ciasny
25 dni temu

Zdjęcie nie na miejscu! Pawełku czemu ty

kkk
kkk
25 dni temu
Reply to  Ciasny

tregadia

Paweł
Paweł
25 dni temu
Reply to  Ciasny

Można wiedzieć chociaż kto to był ogólnie wyrazy współczucia dla rodziny

Ja1
Ja1
25 dni temu

Jakie leśnictwo? Kiedyś pracowało się w lesie w tych okolicach.

Lichoradek
Lichoradek
24 dni temu

Chłopak z miejscowości Przeździęk Mały, od niedawna ojciec. Zdarzenie w leśnictwie Duczymin, drugie tego typu w tym leśnictwie.

sylwesterdunajski@wp.pl
sylwesterdunajski@wp.pl
23 dni temu
sylwesterdunajski@wp.pl
sylwesterdunajski@wp.pl
23 dni temu

Osoba która zginęła w tym lesie była mi bliska , więc z pozyskanych pewnych informacji doszło do mnóstwa uchybień : – pilarz wykonujący tą konkretną ścinkę drzewa był bez jakiegokolwiek przeszkolenia na tym stanowisku – miejsce ścinki drzew nie było w żaden sposób zabezpieczone czy to taśma ostrzegawcza czy tablicami informującymi o wycince w tym miejscu – żaden z pracowników tej firmy nie posiadała żadnego przeszkolenia BHP oraz nie był wyposażony w odzież ochronna , robocza oraz w środki ochrony indywidualnej I określenie „przygnieciony” to bardzo delikatne tego co spotkało ś.p Pawła , drzewo poprostu zostało mu spuszczone na głowę… Czytaj więcej »