Gmina Chorzele zawarła porozumienie z przewoźnikiem – będzie dowoził uczniów do szkół

Firma Przewozy Krajowe i Zagraniczne Osób Czapliccy zajmie się transportem dzieci z terenu Gminy Chorzele do placówek oświatowych, a następnie do miejsc zamieszkania.

 

Gmina Chorzele zawarła porozumienie z przewoźnikiem w celu zapewnienia bezpłatnego dowozu dzieci do placówek oświatowych.

– Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele Beata Szczepankowska zawarła stosowne umowy z przewoźnikiem wyłonionym w drodze przewidzianego prawem postępowania na realizację przez Gminę bezpłatnych dowozów dzieci do szkół, przedszkola oraz dzieci niepełnosprawnych do szkół specjalnych oraz ośrodków szkolno – wychowawczych – informuje samorząd gminny.

Transport uczniów jest realizowany na zasadzie przywóz i odwóz, z i do miejsca zamieszkania .

W związku z tym, że z transportu korzysta duża liczba dzieci, Gmina Chorzele realizuje dowóz i odwóz dzieci z wykorzystaniem taboru własnego oraz za pośrednictwem firmy Przewozy Krajowe i Zagraniczne Osób Czapliccy spółka komandytowa.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kalina
Kalina
17 dni temu

O kurde autobusy tam nie zbyt ,dużo rdzy

Halina
Halina
17 dni temu
Reply to  Kalina

Autobusy jeżdżą bardzo dobre.

M&m
M&m
16 dni temu

Jeżdzą jak chcą i kiedy chcą, w tamtym roku fatalnie nieterminowo i czasami autobus w ogóle się nie pojawił i dzieci zostały trzeba było odbierać z Przasnysza we własnym zakresie , ten rok nie zaczął się lepiej autobus odjeżdża nawet 20 minut przed harmonogramowyn czasem, na 5 dni szkoły dziecko skorzystało z autobusu 2 razy ….raz rano i raz po południu .fatalna decyzja.

Wesoły Romek
Wesoły Romek
16 dni temu

Kto te wraki dopuszcza do ruchu.to są jeżdżące bomby zegarowe w tym samym wieku co powożący nimi dziadkowie z byłego pks. Widziałem.jeden piękny atosan h9 normalnie opiankowany pianka montarzawa izamalowany pedzlem. I potem się słyszy że amortyzator wszedł do środka i uniosl fotele z dziecmi do góry. Co na to policja gdzie kontrole. Gdzie inpekcja transportu. Juz tyle razy opisywali ta firmę na różnych portalach. Brawo gmina brawo Pani burmistrz

Wesoły Romek
Wesoły Romek
16 dni temu

Kto te wraki dopuszcza do ruchu.to są jeżdżące bomby zegarowe w tym samym wieku co powożący nimi dziadkowie z byłego pks. Widziałem.jeden piękny atosan h9 normalnie opiankowany pianka montarzawa izamalowany pedzlem. I potem się słyszy że amortyzator wszedł do środka i uniosl fotele z dziecmi do góry. Co na to policja gdzie kontrole. Gdzie inpekcja transportu. Juz tyle razy opisywali ta firmę na różnych portalach. Brawo gmina brawo Pani burmistrz Kto te wraki dopuszcza do ruchu.to są jeżdżące bomby zegarowe w tym samym wieku co powożący nimi dziadkowie z byłego pks. Widziałem.jeden piękny atosan h9 normalnie opiankowany pianka montarzawa izamalowany… Czytaj więcej »