Gmina Chorzele z nowym pojazdem do wywozu nieczystości płynnych

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chorzelach kupił samochód asenizacyjny do wywozu nieczystości płynnych. Samochód to Mercedes Benz, model ANTOS z beczką o pojemności 9 tys. litrów.

 

Nowy samochód ma poprawić przepustowość i ekonomię wywozu nieczystości z gospodarstw i przedsiębiorstw z terenu gminy. Dotychczasowy wóz asenizacyjny, który posiada ZGKiM (z beczką o pojemności 3,5 tys. litrów) także będzie nadal użytkowany.

– Specjalistyczny pojazd do wywozu ścieków służyć będzie mieszkańcom gminy, którzy nie są podłączeni do kanalizacji. Samochód zostanie również wykorzystany przy czyszczeniu i konserwacji przepompowni ścieków oraz kolektora sanitarnego. Celem zakupu samochodu asenizacyjnego jest usprawnienie i poprawa funkcjonowania systemu gospodarki ściekowej w naszej gminie. Samochód z beczką o pojemności 9 tys. litrów zakupiono za 324 720 zł – informuje Burmistrz Beata Szczepankowska.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Imię
Imię
9 miesięcy temu

Ta beczka ma 9 tys ??? Ja bym powiedział że max 7 tyś

Sidewinder
Sidewinder
9 miesięcy temu

A Przasnysz kiedy zakupi??

Adam
Adam
9 miesięcy temu

Nowy z 2022 czy 2021 roku?

Janosik
Janosik
9 miesięcy temu

News dnia. W chorzelach to nawet z czegoś takiego potrafią reklamę zrobić. Tak jak wczoraj reklama jednego przedsiębiorcy co Ukraińców chce przyjąć i że takie wielkie serce chłop ma. Zapomnieli dodać że przedsiębiorcy będą dostawali kasę na każdego Ukraińca i jeszcze na tym chłop zarobi. A szary obywatel co za własne pieniądze chce utrzymać tych ludzi to jakoś reklamowany nie jest.

Jshsjsjisk
Jshsjsjisk
9 miesięcy temu
Reply to  Janosik

Taaa a jak wojna się skończy i trzeba będzie lokum opuścić to ciekawe czy tak łatwo się wyprowadza bo matki z dzieckiem na bruk nie wyrzucą. Musi być lokal zastępczy tym bardziej, że oferują pomoc na czas nieokreślony.

Wieśniak
Wieśniak
7 miesięcy temu

Dobra fura dobra a kierownicę kto??