Gmina Chorzele. Wypadek z udziałem trzech samochodów osobowych. Jedna osoba trafiła do szpitala

5 stycznia, o godz. 16.49 doszło do zderzenia się trzech samochodów osobowych w Bagienicach, w gminie Chorzele. Jedna osoba trafiła do szpitala.

 

W piątek, 5 stycznia o godz. 16.49 do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu się trzech samochodów osobowych w miejscowości Bagenice.

Udział w akcji wzięły trzy zastępy straży pożarnej. Dwie osoby poszkodowane zgłosiły strażakom dolegliwości. Kobieta uskarżała się na ból głowy, zaś mężczyzna na ból głowy, pleców i klatki piersiowej.

 

– Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia poprzez odpowiednie ustawienie samochodów pożarniczych, rozwinięciu linii szybkiego natarcia z możliwością podania piany oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym, badania urazów oraz oświetlenie miejsca zdarzenia. W międzyczasie odłączono instalacje elektryczną we wszystkich samochodach – informuje KP PSP w Przasnyszu.

Przybyły na miejsce akcji Zespół Ratownictwa Medycznego zdecydował, że jedynie poszkodowany mężczyzna wymaga diagnostyki lekarskiej i został zabrany do szpitala.

Ustaleniem przyczyn zdarzenia zajmowała się grupa dochodzeniowo – śledcza policji. Działania trwały około 3,5 godziny.

 

j.b.

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anna
Anna
24 dni temu

Ciekawe, co będzie dziś . Drogowcy chyba śpią . Zimy prawie nie ma, a kiedy pada i jest ślisko, to ich nie ma. Skandal. Za co oni biorą pieniądze .

Korsarz
Korsarz
24 dni temu
Reply to  Anna

Co tam zima Ania .ważne że zdjęć narobiłaś do gadzinówki

Kamil
Kamil
24 dni temu

3 i pól godziny śmiechu warte 6 godziny stali i ruszali się jak ślimaki