Gmina Chorzele. „Turniej wsi na wesoło” rozstrzygnięty

W niedzielne popołudnie 24.07.2022 r na boisku szkolnym w Zarębach rozegrano „Turniej wsi na wesoło”. W zawodach wzięło udział 12 wiosek z terenu miasta i gminy Chorzele.

 

Uczestnicy zmagali się w pięciu konkurencjach: bieg olbrzyma, przeciąganie opony, slalom z sołtysową, rzut do celu i przeciąganie liny. Było dużo śmiechu, ale i zacięta rywalizacja. Po prawie trzygodzinnej rywalizacji zawody zostały rozstrzygnięte. Dla laureatów pierwszych trzech miejsc Gmina Chorzele ufundowała bony pieniężne w wysokości 2000 zł, 1500 zł, 1000 zł. Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymali puchary i dyplomy.

Najmłodszym uczestnikom turnieju zapewniono dodatkowe atrakcje m.in. dmuchane zamki. Sędzią głównym zawodów był Radosław Zakrzewski, a w komisji konkursowej zasiedli: Rafał Gotowiec, Bożena Kopczyńska i Janusz Nidzgorski. Turniej został zorganizowany przez Ośrodek Upowszechniania Kultury w Chorzelach. Patronat objęła burmistrz Beata Szczepankowska. Po wręczeniu nagród dla wszystkich uczestników zorganizowano uroczysty obiad. W przerwie wystąpił zespół ,,Chorcanto”.

 

Wyniki turnieju wsi:

 1. Rzodkiewnica
 2. Poścień Wieś
 3. Zdziwój Stary
 4. Raszujka
 5. Zaręby
 6. Krukowo
 7. Rembielin
 8. Nowa Wieś Zarębska
 9. Przysowy
 10. Mącice
 11. Łaz
 12. Liwki

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Józef
Józef
1 rok temu

Super pomysł. Pozdrawiam z Gdańska

karol
karol
1 rok temu

Trzecie zdjęcie – Andrzej z Plutycz?