Gmina Chorzele. Spotkanie w sprawie rozbudowy garażu OSP w Rzodkiewnicy

Gmina Chorzele chce rozbudować garaż jednostki OSP w Rzodkiewnicy. W tym celu są potrzebne uzgodnienia z właścicielem sąsiedniej działki, czyli z Nadleśnictwem Parciaki.

 

We wtorek, 23 stycznia burmistrz Beata Szczepankowska spotkała się z przedstawicielami Nadleśnictwa Parciaki, Pawłem Zdziochem – Nadleśniczym i Marcinem Olkowskim, specjalistą SL ds. stanu posiadania i leśnej mapy numerycznej.

Uczestniczyła w nim też Agnieszka Opalach, sekretarz Miasta i Gminy Chorzele, Magda Pawliszewska, dyrektor Wydziału Organizacyjnego w Urzędzie Miasta i Gminy w Chorzelach oraz Łukasz Roman, inspektor ds. zarządzania nieruchomościami w Urzędzie Miasta i Gminy w Chorzelach.

Tematem rozmów była rozbudowa garażu OSP w Rzodkiewnicy.

– Pani Burmistrz chciałaby rozbudować istniejący garaż OSP w Rzodkiewnicy i w tym celu są potrzebne uzgodnienia z właścicielem sąsiedniej działki czyli z przedstawicielami Nadleśnictwa Parciaki. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze – informuje samorząd.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jan z Przasnysza
Jan z Przasnysza
1 miesiąc temu

No szacun, szacun, pani burmistrz. Nie zwalniają tempa, harują aż pot cieknie ale chcą się rozwijać. Garaż w Rzodkiewnicy, to jest wyzwanie na miarę UE. Rozumiem, że i otwarcie będzie godne inwestycji, aha i nie zapomnijcie go poświęcić jak już będzie gotowy. Trzymam kciuki, powodzenia.

Kazik
Kazik
1 miesiąc temu

Ksiądz z kropidłem pójdzie w koszty, jak zawsze. To dobry deal, bo on faktury nie wystawia, to i obryw jest – super.

Krzysztof
Krzysztof
1 miesiąc temu

Wybory się zbliżają to i plany na garaż się juz się robi.