Gmina Chorzele. Samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

W środę, 13 listopada, około godz. 22:05 doszło do wypadku samochodu osobowego na drodze powiatowej w miejscowości Duczymin (gm. Chorzele).

W chwili przybycia straży pożarnej pojazd Citroen Xsara Picasso znajdował się w przydrożnym rowie. W samochodzie znajdował się przytomny mężczyzna, który nie mógł opuścić pojazdu ze względu na zablokowane drzwi przez krzaki.

Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu akcji i odłączeniu zasilania elektrycznego w aucie przystąpili do wykonania dostępu do osoby poszkodowanej.

Zespół ratownictwa medycznego przebadał mężczyznę i nie stwierdził u niego żadnych obrażeń.

Z relacji świadków wynikało, że autem podróżowały jeszcze dwie osoby, które oddaliły się z miejsca zdarzenia przed przybyciem służb ratowniczych. Strażacy przeszukali teren wokół wypadku jednak nikogo nie znaleziono.

Dalsze czynności dochodzeniowo – śledcze prowadzi Policja. Podczas działań ratowniczych ruch drogowy na drodze powiatowej był całkowicie zamknięty.

W wyniku wypadku zniszczeniu uległ przód samochodu osobowego Citroen Xsara Picasso.

Działania ratownicze prowadziła Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza, Ochotnicze Straże Pożarne: Chorzele i Duczymin.

Źródło KP PSP Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Smiech
Smiech
4 lat temu

co telefonik w ręku albo jedna ręka na kierownicy i rżniemy cwaniaka w Citroenie? hehe

pan winko
pan winko
4 lat temu
Reply to  Smiech

raczej piwko otwierał