Gmina Chorzele rozpoczyna szacowanie zapotrzebowania na węgiel wśród swoich mieszkańców

W związku z przygotowanym przez Rząd RP projektem ustawy regulującej dystrybucję i sprzedaż węgla przez jednostki samorządu terytorialnego, Urząd Miasta i Gminy Chorzele także przystępuje do wstępnego oszacowania ilości niezbędnego do zamówienia dla mieszkańców węgla. Podobnie jak w przypadku Miasta Przasnysz pozwoli to na określenie skali potrzeb gospodarstw domowych na węgiel i tym samym odpowiednio zaplanować działania w zakresie zakupu oraz dystrybucji węgla na terenie gminy Chorzele.

 

Każde gospodarstwo domowe, które spełnia warunki uprawniające do dodatku węglowego z terenu gminy Chorzele, które jest zainteresowane zakupem węgla na preferencyjnych warunkach, może zgłosić zapotrzebowanie pod podanymi numerami: 29 751 65 44 lub 29 75 65 52  w godzinach 7:30 – 15:30 lub osobiście w Urzędzie Miasta i Gminy Chorzele, ul. Stanisława Komosińskiego 1, w punkcie informacyjnym na parterze lub w pokoju nr 19 albo elektronicznie na adres sekretariat@chorzele.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 25 października 2022 r. do godz. 12.00.

 

Przy zgłaszaniu UMiG Chorzele prosi o podanie adresu budynku, numeru telefonu oraz ilości węgla z podaniem asortymentu (miał, groszek, orzech).

Zgłoszenie zapotrzebowania nie jest równoznaczne ze złożeniem wniosku. Wnioski będą przyjmowane po wejściu w życie ustawy.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Grzegorz
Grzegorz
1 rok temu

Tak. Tylko że większość pali drewnem lub innym paliwem a składało o węgiel. Ps. A do czego mamy teraz rotację bo bym się wybrał do gminy 🙂