Gmina Chorzele przymierza się do przebudowy pięciu miejskich ulic

Chorzelski samorząd ma w planach rozbudowanie ul. Młynarskej, ul. Kazimierza Wielkiego, ul. Przytulnej, ul. Księżycowej i ul. Pogodnej w Chorzelach. Podpisano umowę z wykonawcą projektu.

 

W Urzędzie Miasta i Gminy Chorzele podpisano umowę na wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dotyczącej rozbudowy kilku ulic znajdujących się na terenie miasta.

– 2 czerwca 2023 r. Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele podpisała umowę na wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na rozbudowę ul. Młynarskiej (dz. o nr ew. 1260), ul. Kazimierza Wielkiego, ul. Przytulnej, ul. Księżycowej i ul. Pogodnej w miejscowości  Chorzele, gm. Chorzele – informuje samorząd.

Koszt wykonania dokumentacji projektowej wyniesie 252 888,00 złotych brutto.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
BoTak
BoTak
3 miesięcy temu

A co tam rozbudowywać na tych ulicach??

GordonR
GordonR
3 miesięcy temu

Tam się naprawdę dzieje,wzorowy gospodarz, wzorowa dyrekcja i sukces za sukcesem tylko brać przykład z takiego samorządu.Słyszysz włodarzu miasta Przasnysz?Niektóre twarze na zdjęciu, to jakby przasnyszan(ka), bardzo podobna do swojego taty, który to dał się poznać jako zwykły łachudra.Może dzieci są inne.

By to ch..
By to ch..
3 miesięcy temu
Reply to  GordonR

A za zbiornik w karwaczu kiedy sie wezmą ?

By to ch..
By to ch..
3 miesięcy temu
Reply to  GordonR

Tak z zartem bo przasnysz chyba nie ma zamiaru !

Włodek
Włodek
3 miesięcy temu
Reply to  GordonR

No tak, Janek, to prawdziwy łachudra i takim został zapewne.

Kaziu
Kaziu
3 miesięcy temu

Jak na projekt uliczek to cena kosmiczna. Byle nie z kostki betonowej co po 3 latach wyglada strasznie i jest nierówna!!!

BoTak
BoTak
3 miesięcy temu

Te przebudowy napewno dużo wniosą, a to że przejezdni chwala nasza miastowies to tylko za biedronke.Powrot do dawnego,czyli otwarcie parku,lub jak to inni nazywają Placu Kosciuszki z możliwością objazdu go może uczyni że ktoś się zatrzyma nie tylko w biedrze.Bo teraz to to nawet miejscowi mają problem się przecisnąć czasem

Diego maraDonna
Diego maraDonna
3 miesięcy temu

Bo Chorzele mają Włodarza a nie plastusia jak w innym miejscu naszego powiatu!

Andrzej
Andrzej
3 miesięcy temu

A od mostku do ul. Szkolnej, jak było 40 lat temu, tak jest. Chodzi tam dziennie setki uczniów do i ze szkoły.. Absolwenci będą mieli co wspominać na zbliżającym się Zjeździe z okazji 70-lecia. Wstyd.