Gmina Chorzele podpisała umowy na dystrybucję węgla

24 listopada w Urzędzie Miasta i Gminy Chorzele została podpisana umowa z PGE Paliwa Spółka z o.o. na zakup preferencyjnego paliwa stałego dla gospodarstw domowych z terenu gminy.

 

Dzień później, 25 listopada, burmistrz Beata Szczepankowska podpisała trzy umowy z  podwykonawcami: Firmą „STO TON” Rafał Witkowski, Firmą Handlowo – Usługową „ANKROM” J. Krajewski, J. Krajewska, Spółka Jawna oraz P.P.H.U. „BALTON” Sławomir Czarzasty.

– Przedmiotem umów jest usługa polegająca na odbiorze preferencyjnego paliwa stałego od PGE Paliwa Spółka z o.o., transporcie, rozładunku, składowaniu oraz wydawaniu wyżej wspomnianego paliwa stałego uprawnionym osobom fizycznym do gospodarstw domowych z terenu Gminy Chorzele. W podpisaniu umowy uczestniczyła również Regina Grzelak zastępca burmistrza oraz Katarzyna Brzezicka skarbnik – informuje Urząd Miasta i Gminy Chorzele.

 

W dniach 29 – 30 listopada podwykonawcy pojadą po odbiór węgla w asortymentach orzech i ekogroszek. Z chwilą dostarczenia węgla, Gmina Chorzele niezwłocznie poinformuje mieszkańców o możliwości zakupu opału przez osoby uprawnione.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments