Gmina Chorzele. Paulina Dębska sołtyską sołectwa Raszujka

W gminie Chorzele trwają wybory na sołtysów i do rad sołeckich. Tym razem mieszkańcy wybierali przedstawicieli sołectwa Raszujka na kadencję 2024 – 2029. Sołtyską została Paulina Dębska.

 

Na zebraniu sołectwa  wybrano sołtysa i radę sołecką na kadencję 2024-2029.

– Gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz mieszkańców. W wyborach, wraz z Mieszkańcami uczestniczyła zastępca burmistrza Miasta i Gminy Chorzele Aneta Bacławska oraz inspektor z Urzędu Miasta i Gminy Justyna Smolińska – informuje samorząd.

Rozmawiano również o bieżących sprawach i planach Miasta i Gminy Chorzele.

– Zastępca burmistrza podziękowała za dotychczasową pracę na rzecz mieszkańców i współpracę z gminą ustępującemu sołtysowi Wojciechowi Grabowskiemu i radzie sołeckiej oraz przekazała słowa uznania dla działań, jakie sołtyski i sołtysi oraz rady sołeckie realizują na rzecz naszej społeczności lokalnej. Przedstawiciele Gminy pogratulowali jednocześnie nowej sołtysce Paulinie Dębskiej i nowej radzie sołeckiej – dodaje samorząd.

Sołtysem sołectwa Raszujka na kadencję 2024-2029 została wybrana Paulina Dębska. Do rady sołeckiej wybrano Wojciecha Grabowskiego, Jana Olbera i Annę Paszkowską.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
JestemZa
JestemZa
28 dni temu

Gratulacje Paula!

Krzysztof
Krzysztof
28 dni temu

Pani sołtys niczego, dobry wybór.