Gmina Jednorożec. Motocyklista uderzył w samochód. Trafił do szpitala. Prowadził bez stosownych uprawnień

23 – latek stracił panowanie nam motocyklem i uderzył w prawidłowo zaparkowany samochód. Trafił do szpitala. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklami.

 

W sobotę, 18 marca do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Olszewka. Na miejsce zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej.

– Po przybyciu zastano mężczyznę leżącego na poboczu drogi powiatowej. Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz odłączyli zasilanie elektryczne w uszkodzonym motocyklu. Motocyklista został zabrany do szpitala w Przasnyszu – informuje kpt. Piotr Kuligowski, rzecznik prasowy komendanta powiatowego PSP w Przasnyszu.

 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa.

– Kierowca motocykla marki Honda, 23 – letni mieszkaniec gminy Chorzele z nieustalonych przyczyn, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w prawidłowo zaparkowany pojazd marki Opel Astra – informuje Paweł Rykowski, funkcjonariusz przasnyskiej policji.

Kierujący motocyklem był trzeźwy, doznał ogólnych potłuczeń. W związku z tym, że nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklami, policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments