Gmina Chorzele. Łukasz Karwacki nowym sołtysem sołectwa Zdziwój Nowy

W gminie Chorzele trwają wybory na sołtysów i do rad sołeckich. Tym razem mieszkańcy wybierali przedstawicieli sołectwa Zdziwój Nowy na kadencję 2024 – 2029. Sołtysem został Łukasz Karwacki.

 

Na zebraniu sołectwa Zdziwój Nowy wybrano sołtysa i radę sołecką na kadencję 2024-2029.

– Gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz mieszkańców. W wyborach, wraz z Mieszkańcami uczestniczyła zastępca burmistrza Miasta i Gminy Chorzele Aneta Bacławska oraz inspektor z Urzędu Miasta i Gminy Justyna Smolińska – informuje samorząd.

Rozmawiano również o bieżących sprawach i planach Miasta i Gminy Chorzele.

– Przedstawiciele Gminy podziękowali w imieniu burmistrza Eliasza Kostrzewy za dotychczasową pracę na rzecz Mieszkańców i współpracę z Gminą ustępującej sołtys Teresie Domżalskiej oraz radzie sołeckiej, a także przekazali słowa uznania dla działań, jakie sołtyski i sołtysi oraz rady sołeckie realizują na rzecz naszej społeczności lokalnej. Pogratulowali jednocześnie nowemu sołtysowi, którym został Łukasz Karwacki i nowej radzie sołeckiej – dodaje samorząd.

Sołtysem sołectwa Zdziwój Nowy na kadencję 2024-2029 został wybrany Łukasz Karwacki. Do rady sołeckiej wybrano Marzenę Kawiecką, Jacka Komorowskiego, Waldemara Olejarczyka i Agnieszkę Wilja.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments