Gmina Chorzele. Karnawałowe spotkanie integracyjne Klubów Seniora i Kół Gospodyń Wiejskich

W świetlicy OSP w Rembielinie odbyło się spotkanie integracyjne Klubu Seniora z Chorzel i  Janowa oraz Kół Gospodyń Wiejskich z terenu miasta i gminy Chorzele.

 

W spotkaniu uczestniczyli: Beata Szczepankowska – Burmistrz Chorzel, Zenon Szczepankowski – Radny Rady Powiatu Przasnyskiego oraz dyrektorzy Ośrodków Kultury z Chorzel i Janowa – Janusz Nidzgorski i Daniel Renda.

Gości powitał dyrektor Ośrodka Upowszechniania Kultury w Chorzelach, Janusz Nidzgorski, który podkreślił, że zapoczątkowana kilkanaście lat temu współpraca Chorzel i Janowa w dalszym ciągu układa się bardzo dobrze, czego dowodem są organizowane naprzemiennie okolicznościowe spotkania integracyjne. Potem przyszedł czas na przemówienia zaproszonych gości.

Podczas spotkania zaprezentowały się zespoły muzyczne działające przy OUK (m.in. zespół Chorcanto i Chorzelska Kapela Biesiadna). Spotkanie przebiegało w bardzo serdecznej rodzinnej atmosferze.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
4 miesięcy temu

Na trzecim zdjęciu widać kulturę i szacunek – na siedząco władcy Chorzel a wokół poddani – wszyscy na stojąco albo na kuckach. Symboliczne.

Dariusz
Dariusz
4 miesięcy temu

I teraz trzeba zadośćuczynić przy wyborach. I tak to jest…

Wiesław AA
Wiesław AA
4 miesięcy temu

mogli chociaż te flaszki zdjąć ze stołów podczas robienia zdjęć, to samo było widoczne na poprzednich spotkaniach seniorów. Niebawem będzie można to podciągnąć pod propagowanie alkoholizmu