Gmina Chorzele. Grzybiarz ujawnił zwłoki samobójcy.

Mężczyzna, przebywający na swojej działce znajdującej się w rejonie Chorzel, udał się do okolicznego lasu w poszukiwaniu grzybów. Znaleziska, którego dokonał, z pewnością nie zapomni do końca życia. Najpierw grzybiarz dostrzegł samochód, a gdy podszedł bliżej, okazało się, że znajdują się w nim zwłoki. Z uzyskanych przez nas nieoficjalnych informacji wynika, że samochód stanowił narzędzie służące popełnieniu samobójstwa.

Do ujawnienia zwłok doszło dziś rano, dlatego wciąż toczą się czynności wyjaśniające w tej sprawie. Technicy kryminalni zabezpieczyli już wszystkie ślady na miejscu zdarzenia, natomiast  funkcjonariusze dokonują przesłuchań członków rodziny, znajomych oraz sąsiadów zmarłego. Jest to standardowa procedura mająca na celu wyjaśnienie okoliczności zgonu.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, mężczyzna dokonał samobójstwa w bardzo nietypowy sposób. Do zgonu doszło najprawdopodobniej na skutek zagardlenia, a do popełnienia swojego czynu samobójca użył liny zaczepionej o drzewo. Zgon miał nastąpić na skutek gwałtownego ruszenia samochodem.

– Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 56-letni mieszkaniec Chorzel dokonał czynu samobójczego w rejonie miejscowości Chorzele, a jego ciało ujawniła osoba dla rodziny obca – wyjaśnił oficer prasowy przasnyskiej policji asp. sztab. Krzysztof Błaszczak. – W tej chwili funkcjonariusze KPP w Przasnyszu prowadzą czynności wstępne, mające na celu wyjaśnienie okoliczności tego zgonu. Sprawa będzie prowadzona pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu, a sekcja zwłok powinna nastąpić na początku przyszłego tygodnia – poinformował rzecznik policji.Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adrian
Adrian
3 lat temu

to sobie poszedl na grzybki XD