Gmina Chorzele. Drogi żwirowe gotowe do sezonu wiosennego

Urząd Miasta i Gminy w Chorzelach informuje o zakończeniu prac bieżących i przygotowaniu dróg żwirowych do sezonu wiosennego.

 

Urząd Miasta i Gminy w Chorzelach zakończył ostatnie w tym sezonie prace związane z bieżącymi naprawami dróg żwirowych i gruntowych. Drogi zostały wyrównane. Wykonano żwirowanie i profilowanie nawierzchni za pomocą równarki samojezdnej.

 

– Wyrównano drogi gminne w miejscowościach: Poścień Zamion, Rapaty Górki, Łaz oraz Sosnówek. Przeprowadzono również żwirowanie dróg w miejscowościach Poścień Zamion, Rapaty Górki, Bobry, Dąbrówka Ostrowska, Łaz, Sosnówek oraz w Chorzelach – informują urzędnicy i zapewniają, że podczas zbliżającego się sezonu wiosennego dalsze naprawy będą kontynuowane na bieżąco.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Aneta
Aneta
6 dni temu

Chyba gmina chorzele zapomina że ma pod opieką taką miejscowość jak Scieciel. Zapraszam panią burmistrz do odwiedzenia i sprawdzenia w jakim stanie jest tam droga .Dół na dole a nie chwali się że wszystkie drogi są przystosowane do wiosny.

Ania
Ania
6 dni temu

Nie tylko o Ścięcielu zapomnieli. Jest tyle dróg w kiepskiej jakości, że masakra. Za to podwyżka wynagrodzenia dla Burmistrz- na maxa !

Hania
Hania
6 dni temu
Reply to  Ania

Zadzwoń do urzędu i zgłoś, a nie siedzisz za firanką i wyglądasz. W sezonie urzędnicy jeździli tam, gdzie ludzie zgłaszali potrzebę żwirowania.