Głodny sukcesu? Otwórz swoją pizzerię Gruby Benek!

Sieć pizzerii Gruby Benek nie daje się pandemii. Właśnie otworzyła nowy lokal, który już od pierwszego dnia odwiedzają rekordowe tłumy gości. Teraz firma szuka partnera, który powtórzy ten sukces w Przasnyszu.

 

Gruby Benek to sieć pizzerii działająca w kilkudziesięciu miastach Polski. Na początku września, swoje drzwi otworzył dla gości nowy lokal w Lubawie, a mieszkańcy miasta zgotowali Grubemu Benkowi niezwykle gorące przyjęcie. „Właściwie od pierwszej minuty lokal wypełnili goście, a zamówienia spływały cały czas nieprzerwanie!” – cieszy się Pan Jacek franczyzobiorca sieci i właściciel nowej pizzerii.

Rozwoju sieci pizzerii nie spowolniła pandemia, a sukces najnowszego lokalu to najlepszy dowód na to, że najwyższej jakości produkt, rozwinięty system dostaw i przemyślana strategia marketingowa gwarantują sukces nawet w trudnych warunkach rynkowych. Aby się o tym przekonać wystarczy odwiedzić lokal w Lubawie, spróbować tamtejszej pizzy i kto wie? Może otworzyć własną pizzerię pod znaną marką Gruby Benek!

„Nasz system franczyzowy pozwala każdemu otworzyć własną pizzerię pod naszym szyldem” – mówi Katarzyna Włodarczyk – Pięta odpowiedzialna za rozwój sieci Gruby Benek. – „Zapewniamy pomoc i wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności – od przygotowania lokalu do otwarcia, poprzez szkolenia personelu, aż po wsparcie organizacyjne i marketingowe.”

Co gwarantuje sukces pizzeriom sieci Gruby Benek, kiedy inne lokale gastronomiczne borykają się z konsekwencjami pandemii i kwarantanny? Na pewno sprawdzony model biznesowy firmy działającej na rynku od ponad 20 lat, ale przede wszystkim świetny produkt w atrakcyjnej cenie i doskonale działające dostawy do klienta. „W menu pizzerii Gruby Benek goście znajdą doskonałą pizzę w amerykańskim stylu i klasyczne pizze włoskie, ale mamy coś dla każdego, dlatego w ofercie znalazły się też pyszne BenBurgery, smażone kurczaki BenKura i lekkie sałatki.” – mówi Katarzyna Włodarczyk – Pięta – „To powszechnie uwielbiane produkty, a wszystkie można zamówić zarówno w naszych pięknych lokalach jak i z szybką dostawą do domu.”

Wszystko to sprawia, że sieci zaufało już kilkudziesięciu franczyzobiorców, którzy z powodzeniem prowadzą swoje lokale w całym kraju. Teraz pora na Przasnysz! To właśnie w naszym mieście Gruby Benek chce otworzyć kolejną pizzerię. Osoby zainteresowane współpracą więcej informacji znajdą na stronie www.franczyza.grubybenek.pl lub pod numerem telefonu: 509 000 056.

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kot Behemot
Kot Behemot
2 lat temu

Przydałaby się konkurencja. Na początku pizzeria DaGrasso była smaczna i dbała o jakość produktów. Teraz dodatki to najtańszy ser, wędlina i inne dodatki. Będą w środku zerknijcie w kuwetki z dodatkami, od razu widać, że to najtańsza kiełbasa, gyros, ser itd.

karo
karo
2 lat temu
Reply to  Kot Behemot

na szczescie jest druga pizzeria o niebo lepsza i smaczniejsza