„Gdzie te prywatki, gdzie tamten czas” – ruszyły warsztaty taneczne dla seniorów

„Gdzie te prywatki, gdzie tamten czas” – pod takim hasłem ruszyły właśnie warsztaty taneczne dla seniorów 50 plus. Pierwsze zajęcia odbyły się w poniedziałek, 5 września.

 

5 września w budynku Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyło się pierwsze spotkanie uczestniczek warsztatów tanecznych „Gdzie te prywatki, gdzie tamten czas”. Warsztaty są inicjatywą mieszkanek Przasnysza, które napisały projekt i wzięły udział w konkursie na kulturalne inicjatywy lokalne przeprowadzonym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Przasnyszu.

W czasie pierwszych zajęć uczestniczki miały okazję nie tylko poznać historię tańca, jakim jest cha-cha, ale również wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. Zajęcia prowadziła instruktorka tańca Anna Michalska  – Studniak.

 

Miejska Biblioteka Publiczna im. Z. Nałkowskiej w Przasnyszu realizuje projekt pod nazwą „Otwarte. Zapraszamy!”. Zadanie otrzymało dofinansowanie w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ola
Ola
19 dni temu

Jakie to śnieży kobietki młode i piękne

Mieszkaniec
Mieszkaniec
19 dni temu

Senior 50+to jak 10-letnie niemowlę.Jaja jak berety🤣🤣🤣

Czytelnik
Czytelnik
18 dni temu

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA!? Panie to chyba uczą się jak zgrabnie nużką ruszać tylko czemu nie z książek?