Gabrysia Borkowska wystąpi w Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki „Kryształowa Nuta”

Gabrysia Borkowska z Przasnysza zakwalifikowała się do II etapu Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki „Kryształowa Nuta” 2022. W następną sobotę, 9 kwietnia zaśpiewa w Kętrzynie.

 

Gabrysia Borkowska to nastoletnia przasnyszanka, która zadebiutowała w sieci z własnym utworem pod tytułem „Hejter”. Wokalistka startuje w wielu konkursach na etapie ogólnopolskim.

Nastolatka śpiewa od zawsze, ale predyspozycje do śpiewu zauważyła jej mama. Jako 10-letnia dziewczynka zaśpiewała kolędę na płycie charytatywnej dla Eryka. W szkole podstawowej, Małgorzata Szeremeta, ucząca muzyki, rozwijała jej pasję, przygotowując do przedstawień i konkursów wokalnych. Na jednym z nich Gabrysia poznała instruktora, Pawła Stawińskiego z Mławy, który do dziś szlifuje jej wokal.

 

Gabrysi Borkowskiej udało się zakwalifikować do II etapu Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki „Kryształowa Nuta” 2022. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objął Marszałek Województwa Warmińsko- Mazurskiego, Gustaw Marek Brzezin. Na scenie wystąpi tylko 35 uczestników z całego kraju. Do organizatorów dotarło ponad 300 zgłoszeń. Koncert finałowy odbędzie się 9 kwietnia w Kętrzynie.

Gratulujemy!

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Joanna
Joanna
2 lat temu

Super. Powodzenia dalej