Gabriela Borkowska wśród wyróżnionych solistów Festiwalu Piosenki z Dobrym Tekstem „Muzyczna Jesień”

15 listopada odbył się II etap Festiwalu Piosenki z Dobrym Tekstem „Muzyczna Jesień”. Wśród nagrodzonych i wyróżnionych solistów znalazła się przasnyszanka, Gabriela Borkowska.

 

Do 5 listopada wokaliści, którzy chcieli wziąć udział w konkursie mieli za zadanie przesłać swoje nagranie zawierające utwór w języku polskim, którego tekst „cechuje się wysoką wartością literacką”. Spośród wielu nagrań wybrano najlepsze, których autorzy mieli okazję 15 listopada zaprezentować się na scenie podczas II etapu konkursu, czyli przesłuchań festiwalowych.

Uczestników oceniało jury w składzie Danuta Błażejczyk, znana wokalistka jazzowa, piosenkarka, założycielka i prezes Fundacji Apetyt na Kulturę, Mariola Strukowska, muzyk, pedagog, animator i menadżer kultury oraz Artur Stachowski,  muzyk i pedagog.

 

Po przesłuchaniu 67 wykonawców jury nagrodziło i wyróżniło solistów, którzy poznają oficjalne wyniki konkursu podczas Koncertu Laureatów, który odbędzie się 25 listopada. Wśród wyróżnionych znalazła się przasnyszanka, Gabriela Borkowska.

Serdecznie gratulujemy.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wanda
Wanda
10 miesięcy temu

Była jeszcze jedna wyróżniona dziewczynka z Przasnysza, która brała udział w tym festiwalu.!