Gabriela Borkowska w finale 6. Konkursu Wokalnego „Zjazd Młodych Gwiazd” – Szczecin 2022

Przasnyszanka, Gabriela Borkowska otrzymała „dzika kartę” i z pominięciem wstępnych eliminacji dostała się do udziału w 6. Konkursie Wokalnym „Zjazd Młodych Gwiazd” – Szczecin 2022.

 

Pod koniec kwietnia w Szczecinie odbyły się kwalifikacje do udziału w 6. Konkursie Wokalnym „Zjazd Młodych Gwiazd” – Szczecin 2022. Jego organizatorem jest Urząd Miasta Szczecin oraz Szczecińska Agencja Artystyczna.

W przesłuchaniach wzięli udział wokaliści z całej Polski w przedziale wiekowym od 14 do 17 lat. Przasnyszanka Gabriela Borkowska otrzymała „dzika kartę” od dyrektora artystycznego ZMG, czyli zaproszenie do finału z pominięciem wstępnych eliminacji.

 

Finał 6. Zjazdu Młodych Gwiazd zaplanowany jest na 19 sierpnia w Teatrze Letnim im. Heleny Majdaniec. Jest to jeden z największych oraz najpiękniejszych w kraju amfiteatrów. W tym roku młodzi artyści powalczą o nagrodę im. Heleny Majdaniec, 1000 euro, a także o prawo do reprezentowania Polski na Światowym Festiwalu Piosenki w Dubaju, Kryształowy Kamerton, Nagrodę Dziennikarzy Złotą Kaczkę, Kryształowego Motyla oraz o Nagrodę Publiczności.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
AleMusze3
AleMusze3
11 dni temu

Takiego gargamela jak ten wyniesiony basen to za 2.1 miliona w Grodkowie mozna zbudowac a w Przasnyszu za 9 milionow. Niech Grodkow tego gargamela buduje brzeg24.pl/slider/176520-przetarg-rozstrzygniety-grodkow-zbuduje-letnie-kapielisko/ Przy okazji czy ktos nie probuje dwa razy zarobic na projekcie tego samego projektu szkaradnego basenu?Przy okazji na renderingi blizniaczego projektu basenu w Gdkowie balustrady sa poziome niedozwolone w Polskim Prawie budowlaneym ze wzgledu na wspinanie sie dzieci . Dozwolone sa tylko pionowe szczeblinki o max odleglosciach okolo 10 cm tak zeby dziecko glowy nie przelozylo ani nie mialo mozliwosci wspinac sie po poziomych szceblinkach.Takie same straszydlow basernowopodobne. Wszystkie celne komentarze ponizej Protestujcie i… Czytaj więcej »

Adam
Adam
11 dni temu
Reply to  AleMusze3

Ostro ta inflacja popłynęla… Prawie razy 4 za to samo. Strach coś pisać.

kalarepa
kalarepa
11 dni temu
Reply to  Adam

płacz i płac tyle co ci zostało i komentarz mozesz napisac

Bartosz W
Bartosz W
11 dni temu

Gratulacje 🤩

Mistrz
Mistrz
11 dni temu

Oby Gabryela nie skończyła na przyśpiewkach do kotleta w Przasnyskich restauracjach

Ala
Ala
11 dni temu
Reply to  Mistrz

Nie martw się, jeśli nawet, to ze śpiewania przy kotlecie można nieźle żyć.

kalarepa
kalarepa
11 dni temu
Reply to  Ala

taa napewno od tych byznesmenów przasnyskich

Jan
Jan
11 dni temu
Reply to  Mistrz

Większość artystów zaczynała od śpiewu przy kotlecie.