Gabriela Borkowska na 3. miejscu w finale 7. Danuta Rinn Festiwal

Gabriela Borkowska wystąpiła w konkursie finałowym 7. Danuta Rinn Festiwal. Przasnyszanka zaśpiewała utwór „Jaworze rodzinny”. Zajęła 3. miejsce.

 

Do  konkursu zaproszono osoby, które ukończyły 12 lat i nie przekroczyły 35 lat. Festiwal odbywał się w trzech etapach – zgłoszenia/przesłuchanie materiałów audio, konkurs finałowy i koncert galowy. Profesjonalne jury wybrało spośród zgłoszonych uczestników osoby, które zostały zaproszone do konkursu finałowego. W koncercie galowym 7. Danuta Rinn Festiwal wystąpili laureaci konkursu wybrani spośród 67 wykonawców. Wśród nich była przasnyszanka, Gabriela Borkowska.

Finałowy koncert, w czasie którego uczestnicy zaśpiewali przy akompaniamencie Artur Grudziński Band, odbył się w DK KADR 26 listopada 2022r.

 

– 7. edycję Danuta Rinn Festiwal uznaję za szczęśliwą. Dziękuję organizatorom i jury za przyznanie mi 3. miejsca za utwór z repertuaru Danuty Rinn ,,Jaworze rodzinny”. Muszę przyznać, że poziom był bardzo wysoki. Jeszcze raz gratuluję wszystkim laureatom, cieszę się, że miałam okazję poznać super śpiewających wokalistów. Do zobaczenia na kolejnych festiwalach – podsumowuje konkurs przasnyszanka.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kasia
kasia
1 rok temu

fotografia z Szatanami……

Marta
Marta
1 rok temu

super. gratulacje 🙂

JanJakubJankubowicz
JanJakubJankubowicz
1 rok temu

Świetna informacja. Gratulacje! Szkoda, że zdjęcia psuję oblicze tej celebrytki.