Gabriela Borkowska już dziś zaśpiewa w finale 6. Konkursu Wokalnego „Zjazd Młodych Gwiazd” – Szczecin 2022

Gabi Borkowska z Przasnysza wczoraj, 18 sierpnia wzięła udział w przesłuchaniach, a dziś wystąpi w finale 6. Konkursu Wokalnego „Zjazd Młodych Gwiazd” – Szczecin 2022. Powalczy o występ w Dubaju.

 

Przasnyszanka, Gabriela Borkowska pod koniec kwietnia, podczas kwalifikacji konkursowych otrzymała „dzika kartę” od dyrektora artystycznego ZMG, czyli zaproszenie do finału z pominięciem wstępnych eliminacji. Młoda artystka w ten sposób dostała się do finału 6. Konkursu Wokalnego „Zjazd Młodych Gwiazd” – Szczecin 2022.

Finał 6. Zjazdu Młodych Gwiazd zaplanowany jest na dziś, 19 sierpnia w Teatrze Letnim im. Heleny Majdaniec. Jest to jeden z największych oraz najpiękniejszych w kraju amfiteatrów.

 

W tym roku młodzi artyści powalczą o nagrodę im. Heleny Majdaniec, 1000 euro, a także o prawo do reprezentowania Polski na Światowym Festiwalu Piosenki w Dubaju.

W czwartek, 18 sierpnia odbyły się przesłuchania konkursowiczów oraz koncert gwiazdy wieczoru, Danuty Błażejczyk. Gabi wystąpiła jako pierwsza. W trakcie jej występu pogoda „zafundowała” efekty specjalne takie, jak błyski, ulewny deszcz i grzmoty piorunów.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments