Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej „Glamour” rozszerza działalność

Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej „Glamour” znajdujący się przy ul. Makowskiej w Przasnyszu specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetyki i kosmetologii. Od poniedziałku, 7 marca klienci mogą korzystać z zupełnie nowej strefy relaksu i dbania o sylwetkę.

 

Istniejący w Przasnyszu od 2013 roku gabinet „Glamour” rozszerza działalność. Do tej pory klientki (ale także i klienci) w salonie mogli korzystać głównie ze specjalistycznych zabiegów z zakresu kosmetyki: począwszy od tradycyjnych – pielęgnacyjnych, poprzez manicure, pedicure do zaawansowanych typowo kosmetologicznych jak laseroterapia, makijaż permanentny, podologia, trychologia, czy też terapie blizn, przebarwień i trądziku.

Teraz oferta salonu została rozszerzona o dodatkową strefę. – Mamy tutaj cztery zupełnie nowe urządzenia, które działają relaksacyjnie, odchudzająco i modelująco na sylwetkę – mówi nam właścicielka salonu, Paulina Krzykowska – Kalinowska.

Urządzenia, o których mowa to m.in. bieżnia na podczerwień i podciśnienie, rollmasaż również z funkcją podczerwieni, urządzenie do elektrostymulacji mięśni oraz strefa relaksu z kapsułą SPA.

Bieżnia w gabinecie nieco różni się od typowego urządzenia, jakie znajdujemy na siłowniach.

– Urządzenie działa na zasadzie tradycyjnej bieżni, jednak na nim biegać się nie da. Możemy jedynie maszerować w różnym tempie. Jesteśmy bowiem szczelnie zamknięci od pasa w dół, gdzie wytwarza się podciśnienie, które powoduje, że idąc spalimy o wiele więcej kalorii niż tradycyjnie. W przypadku tego urządzenia mówimy o zabiegu typowo odchudzającym. Tu klient sam musi włożyć trochę wysiłku, by spalać kalorie – opowiada nasza rozmówczyni.

 

Rollmasaż to z kolei urządzenie dość dobrze już znane. – Tu intensywnie masujemy całe ciało, co wpływa na usprawnienie krążenia, czy rozbijanie cellulitu, nawet jego zaawansowanej postaci. Dodatkowo działa podczerwień, która pielęgnuje skórę. – Elektrostymulacja mięśni, jest przeznaczona dla osób, które chcą wymodelować sylwetkę brzucha, wyrzeźbić uda i pośladki.

Na klientów, którzy nie chcą się przemęczać, a jedynie zrelaksować, odżywić ciało i zmysły czeka strefa relaksu ze specjalną kapsułą SPA.

– Można ją porównać do łóżka w solarium, na którym się kładziemy. W kapsule jest sauna parowa, koloroterapia, wibroterapia i aromatoterapia. Dodatkowo również działa podczerwień. Tutaj przede wszystkim mamy się zrelaksować i odżywić ciało. Pobyt w kapsule możemy łączyć z dodatkowymi zabiegami pielęgnacji ciała.

Gabinet Glamour jest otwarty zarówno na panie, jak i na panów, jako że chcących dbać o swój wygląd mężczyzn przybywa. – Oczywiście panowie są wciąż w mniejszości, jednak mamy stałą grupę klientów, którzy korzystają zarówno z zabiegów laserowych, oczyszczania, czy też manicure i pedicure.  W naszej nowej strefie wszystkie urządzenia również mogą być użytkowane przez mężczyzn, choć z ich punktu widzenia, na pewno najbardziej atrakcyjna będzie elektrostymulacja mięśni.

Gabinet Glamour we wrześniu ubiegłego roku obchodził 8. urodziny. Przez ten czas z jednoosobowej firmy przekształcił się w prężnie działający dziś zespół specjalistów.

– Osiem lat temu zaczynałam sama, w jednym gabinecie na 25 metrach kwadratowych – wspomina pani Paulina. – Miałam dostępne zabiegi na twarz, dłonie i stopy. Sukcesywnie, z roku na rok nas przybywało i przybywało nam też powierzchni. Na ten moment w naszym zespole jest 6 osób, z których każda specjalizuje się w różnych dziedzinach. Dziś gabinet to kompleks o 150 metrach kwadratowych z 5 odrębnymi gabinetami zabiegowymi i nową otwartą strefą RELAX i modelowania sylwetki.

Gabinet otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00, w soboty do godziny 13.00.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments