Fundacji Inicjatyw Prorodzinnych i Opiekuńczo – Wychowawczych „Nasze Dzieci” z dofinansowaniem z programu „Umiem pływać”

112 gmin oraz 156 organizacji pozarządowych – w tym szkolnych, gminnych i uczniowskich klubów sportowych – otrzymało dofinansowanie Ministerstwa Sportu w ramach programu „Umiem pływać”. Pieniądze trafią też do Fundacji Inicjatyw Prorodzinnych i Opiekuńczo – Wychowawczych „Nasze Dzieci” z Krasnego.

 

Jak informowało w piątek Ministerstwo Sportu i Turystyki, w wyniku rozstrzygnięcia konkursu wniosków na dofinansowanie realizacji w 2023 r. zadania pod nazwą „Zajęcia sportowe dla uczniów organizowane w ramach programu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać+”, rozdysponowano całą kwotę przeznaczoną na jego realizację – czyli 15,850 mln zł.

Dofinansowanie w wysokości od 5 tys. zł do 90 tys. zł przyznano 112 gminom. Środki w ramach programu otrzyma także 156 organizacji pozarządowych, w tym również Fundacja Inicjatyw Prorodzinnych i Opiekuńczo – Wychowawczych „Nasze Dzieci” z Krasnego.

Fundacja na zadanie otrzymała 10 tys. zł.

 

ren

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu

A dla dzieci pisowskich aparatczyków planowany jest obóz pod nazwą „umiem kraść +”.

Michał
Michał
1 miesiąc temu

Ić się lecz czubie, bo jak już zaczynasz obrażać dzieci to mi się robi nie dobrze jak muszę takie rzeczy czytać