Firma WIPASZ przekaże Miastu Przasnysz 17 tys. maseczek wielorazowych❗❗❗

Już w najbliższy piątek Miasto Przasnysz, Jednostka Wojskowa oraz Harcerze ZHP będą rozdawać mieszkańcom Przasnysza darmowe maseczki wielorazowego użytku. Tym razem starczy dla wszystkich – dzięki firmie WIPASZ, która zdecydowała się bezpłatnie przekazać tak ogromną ilość maseczek naszemu miastu.

 

Żołnierze przasnyskiej Jednostki Wojskowej w piątek od 8:00 do 18:00 będą wydawali maseczki mieszkańcom (maksymalnie dwie dla jednej osoby). Tym razem do pomocy włączą się także przasnyscy harcerze ZHP.

W czwartek specjalny pojazd wojskowy, z płk Bogusławem Postkiem, burmistrzem Łukaszem Chrostowskim oraz druhem podharcmistrzem Jackiem Klingerem, odbierze duży transport (17 tys. maseczek) z Sokołowa Podlaskiego.

Cały wieczór harcerze będą pracować nad ich podziałem na partie oraz uzupełnieniem opakowania o instrukcję obsługi. W piątek od rana żołnierze 2 OREL będą wydawać maseczki we wcześniej ustalonych miejscach. Gdy zacznie ich brakować w danym punkcie, będą dowożone z magazynu Domu Harcerza.

Tym samym kolejna tura wydawania maseczek mieszkańcom, odbędzie się nie w CZWARTEK, a w PIĄTEK – 24 kwietnia.

-Urząd Miasta Przasnysz,  2 OREL oraz Harcerze ZHP Przasnysz składają podziękowania firmie WIPASZ i jej wiceprezesowi Przemysławowi Sawońskiemu za wkład i pomoc zwiększenia bezpieczeństwa naszych mieszkańcom – komentuje akcję burmistrz Łukasz Chrostowski.


 

guest
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Izabella
Izabella
1 rok temu

Czyli jak ktoś pracuje a wiele jest takich osób to maseczki nie odbierze brawo genialnie pomyślane

moi
moi
1 rok temu
odpowiada  Izabella

To jest niesamowite jak się ludzie potrafią skundlić dla darmowej maseczki. Ja też pracuję i nawet miałbym możliwość iść w tych godzinach po tę maseczkę, ale nie mam takiego zamiaru, bo od dawna mam już własną. Jak ktoś chodzi do pracy i od momentu wprowadzenia nakazu zakrywanie twarzy jeszcze się nie zaopatrzył w maskę, to jest to nieco dziwne. Tym bardziej dziwne, jak ktoś pracuje i zarabia i jeszcze płacze, że nie mam jak odebrać darmowej maski. Może niech one będą dla nas prawdę biednych i potrzebujących. Dla kogoś pracującego kupno maski wielokrotnego użytku to żaden duży wydatek. Ludzie miejcie… Czytaj więcej »

Juliusz
Juliusz
1 rok temu
odpowiada  moi

Mi też się z tego chce śmiać. Jacy ludzie potrafią być niezaradni, a gdy ktoś coś daje to by brali garściami chociaż im to niepotrzebne w takiej ilości. Byle mieć, byle więcej od innych. Co jest najśmieszniejsze, że każdy wyciąga ręce tylko, a sam nic od siebie nie potrafi dać innemu. Krytykuje, obgaduje, psy wiesza na kimś tylko dlatego, że jest niezaradnym egoistą, który uważa, że jak darmo to mu się należy. Gdy nie dostanie to obszczeka. Taka natura ludzka w dzisiejszych czasach. Brak słów. Ludzie sami się wygryzą na tej planecie.

Kimono
Kimono
1 rok temu
odpowiada  moi

To nie jest kwestia skundlenia, bezpłatnych maseczek tylko obraz tego, jak nieudolnie Chrostowski zarządza miastem. Gromadzi ludzi w czasie epidemii, bo jak twierdzi – nie wie, ile osob mieszka w Przasnyszu. Żenada

moi
moi
1 rok temu
odpowiada  Kimono

A może w tym jest jakiś sens. Zebrać tę całą patolę i pasożytów, co to wszystko chcą mieć za darmo. Niech się zbiorą w kupie, zarażą i… problem z nimi sam się rozwiąże. 😀

P-sz
P-sz
1 rok temu

Może burmistrz niech roznosi po domach tak jak w czasie kampanii wyborczej pielgrzymował

Bartel
Bartel
1 rok temu

Juz to widze
W czwartki tez wojsko rozdaje
5 min i po maseczkach
Teraz to samo bedzie
Dostana ci co nic nie robia
I baraki
Pozdro

Ja znajoma
Ja znajoma
1 rok temu

Uszy sobie sama żaden problem a darmowa niech wezma9 starsze osoby

jot
jot
1 rok temu
odpowiada  Ja znajoma

Tak , dostaną te osoby , które już 2-krotnie pobrali 🙂

Koko
Koko
1 rok temu

Myśle, że powyższe dyskusje świadczą, ze jest to temat bulwersują, a kolejny raz pan burmistrz robi po swojemu – z predytacją doprowadza w czasie epidemii do zgromadzeń publicznych, bo nie chce mu się wypracować lepszego rozwiązania tak jak to zrobiła pani Szczepankowska. Nachodzić przasnyszan w domach dwukrotnie umiał – ważny jest zatem osobisty PR. Ale trafić do ludzi starszych z maseczkami to juz nie zna drogi, on oraz jego urzędnicy nie wiedzą nagle, kto i gdzie mieszka i ilu tych mieszkańców w ogole jest. Śmiechu warte. Wielu starszych ludzi w ogole nie korzysta z netu i nie wie, kiedy i… Czytaj więcej »

Gość
Gość
1 rok temu

A Miasto nie może wziasc przykładu z innych miast i tak jak w Ożarowie Mazowieckim zgodnie z deklaracja śmieciowa ilosc osób zapisanych tyle maseczek zostawiają w skrzynce na listy, a nie kolejki po maseczki mimo że nie może być dużych zgromadzeń to ludzi stoi pełni !!!

Anka
Anka
1 rok temu
odpowiada  Gość

Popieram, tak samo robi Ciechanów, ile osób zadeklarowanych tyle maseczek wrzucają do skrzynki.

Zasada
Zasada
1 rok temu
odpowiada  Gość

W Chorzelach miało być tak, płacę za 4 osoby dostałam 2. Żeby mi sąsiad ich nie przyniósł to bym nie miała, bo czekałam na dworze żeby dziecku pokazać ta akcję, wróciliśmy do domu po godzinie na lekcje online. Nic nie było słuchać ani widać.

Mieszkanka
Mieszkanka
1 rok temu

Pan Chrostowski przypomni sobie o mieszkańcach jak będą wybory i będą potrzebne głosy