Finałowa runda Sveda Audio Rally Sprint już w najbliższą niedzielę w Chorzelach

W najbliższą niedzielę, 21 listopada na terenie Strefy Gospodarczej w Chorzelach odbędzie się czwarta runda Sveda Audio Rally Sprint. Będzie to zarówno ostatnia impreza z cyklu.

 

Tym razem na zawodników czekają dwa odcinki asfaltowe, przejeżdżane czterokrotnie. Start imprezy przewidziany jest na godzinę 9:30.

O pucharze

Auto Moto Klub „Rzemieślnik” w Przasnyszu organizuje w tym roku amatorski puchar rajdowy dla kierowców amatorów. Impreza pod nazwą Sveda Audio Rally Sprint 2021 składać się będzie z 4 rund rozgrywanych na terenie powiatu przasnyskiego. Ideą organizatorów jest zaproszenie do udziału jak największej liczby kierowców amatorów chcących wziąć udział w rywalizacji sportowej oraz podszkolić swoje umiejętności w bezpiecznych warunkach.

 

Regulamin pucharu jest tak przygotowany, żeby każdy znalazł dla siebie jakąś kategorię, niezależnie jakim samochodem osobowym dysponuje. Jest również kategoria dla zupełnie „cywilnych” aut, ponieważ organizator zaprasza osoby, które do tej pory nie miały styczności z rajdami samochodowymi, by spróbowały swoich sił. Każda runda odbywać się będzie na terenie innej gminy i składać się będzie z 2 tras przejeżdżanych czterokrotnie. Nawierzchnia tras będzie równa i utwardzona, głównie asfaltowa i betonowa.

 

 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments