Finał zajęć tanecznych w Przasnyszu

W środę, 23 sierpnia odbyły się ostatnie zajęcia taneczne w ramach Budżetu Obywatelskiego Powiatu Przasnyskiego.

 

– Mieszkańcom, którzy przez ostatnie kilka miesięcy uczestniczyli w treningach, osobiście pogratulował starosta Krzysztof Bieńkowski. Choć nadszedł czas pożegnania, nie kończy to projektu finansowanego przez Powiat Przasnyski, ponieważ już jesienią wystartują zajęcia z samoobrony – wyjaśnia Powiat Przasnyski.

Był to cykl bezpłatnych zajęć tanecznych dla mieszkańców miasta. Dwa razy w tygodniu odbywały się treningi, które obejmowały m.in. Latino Dance. Dla uczestników spotkań był to przede wszystkim mile spędzony czas.

– Dzięki trwającym od maja do sierpnia treningom odbywającym się pod czujnym okiem Anny Michalskiej – Studniak 30 osób z różnych grup wiekowych zyskało możliwość gimnastyki, nauki tańca i dbania o smukłą sylwetkę. W imieniu uczestników dziękujemy – dodaje Powiat Przasnyski.

 

To jednak nie koniec projektu. Już jesienią rozpoczną się zajęcia z samoobrony. Mieszkańcy miasta będą mieli okazję nabyć wiedzę i umiejętności w zakresie zachowania się i postępowania w sytuacji zagrożenia.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments