Finał WOŚP przesunięty. Orkiestra nie zagra 10 stycznia.

Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy była przygotowana, by po raz 29. w drugą niedzielę stycznia zagrać na ulicach polskich i zagranicznych miast. Wprowadzenie narodowej kwarantanny spowodowało, że Jurek Owsiak postanowił zmienić termin finału.

 

– Mamy 1362 sztaby i 120 tysięcy wolontariuszy, jesteśmy w blokach startowych, jesteśmy gotowi, by znów zagrać – powiedział. – Zagramy 31 stycznia. Jesteśmy tak skonstruowani, że wszystkie przeciwności bierzemy na klatę. Musimy, tak jak i inne kraje, wziąć na siebie bardzo mocne restrykcje. Ja je dobrze rozumiem i jeżeli chcemy się dobrze ustawić do tej skutecznej walki z koronawirusem, zróbmy to, przetrzymajmy. Ale ostatniego dnia stycznia 2021 będziemy znowu razem, zagramy po raz 29. 

Do udziału w 29. Finale WOŚP przygotowuje się także przasnyski sztab. Osoby chętne mogą przekazywać przedmioty i usługi na aukcje. W tym roku licytacje odbywać się będą na sztabowym koncie allegro. Bieżące informacje sztabu można śledzić na Facebooku https://www.facebook.com/przasnyskisztabwosp

Tegoroczny finał odbędzie się pod hasłem „Wygrywamy”. Pieniądze będą zbierane na wsparcie laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

 

ren


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments